📢

Ogłoszenia

2.056.000 zł

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu północn

Sprzedaż | Cypr | Bielsko-Biała

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...

85 m² 24188.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

781801012

557.175 zł

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada wzn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...

58.65 m² 9500 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

928.147 zł

SAMANA MANHATTAN Piękna inwestycja w Dubaju, niesamowita w swoich udogodnieniach, a jednocześnie nienaganna w niestandardowych

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

SAMANA MANHATTAN Piękna inwestycja w Dubaju, niesamowita w swoich udogodnieniach, a jednocześnie nienaganna w niest...

37.28 m² 24896.65 zł/m² 1 pokoje 12 piętro

Mieszkania

155.000 zł

Odkryj nową definicję luksusu mieszkalnego w Azizi Venice w Dubai South Poznaj nowy szczyt luksusu mieszkaniowego w Azizi V

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Odkryj nową definicję luksusu mieszkalnego w Azizi Venice w Dubai South Poznaj nowy szczyt luksusu mieszkaniowego w...

35 m² 4428.57 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

497.000 zł

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł Powierzchn

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł ...

25.87 m² 19211.44 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

280.500 zł

MIESZKANIE NA PARTERZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE MIESZKALNYM TUŻ PRZY MORZU Apartament: Nowo Wybudowane Sypialnie: 3 Ł

Sprzedaż | Hiszpania

MIESZKANIE NA PARTERZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE MIESZKALNYM TUŻ PRZY MORZU Apartament: Nowo Wybudowane Sypi...

108 m² 2597.22 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

335.000 zł

Designerska, wspaniała nieruchomość w nowym kompleksie w Villajoyosa Nowoczesny kompleks położony w Villajoyosa , Benidorm

Sprzedaż | Hiszpania

Designerska, wspaniała nieruchomość w nowym kompleksie w Villajoyosa Nowoczesny kompleks położony w Villajoyosa , ...

65 m² 5153.85 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.296.835 zł

Golf Suites La Sella. Ekskluzywne mieszkania przy polach golfowych La Sella w miejscowości Denia Apartamenty z 3-ma sypialn

Sprzedaż | Hiszpania

Golf Suites La Sella. Ekskluzywne mieszkania przy polach golfowych La Sella w miejscowości Denia Apartamenty z 3-...

289 m² 7947.53 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszam...

61.1 m² 10474.63 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.090.676 zł

Luksusowy apartament w Orihuela Costa. Całkowicie wykończony, piękny, jasny i przestronny apartament z 2 sypialniami, prywa

Sprzedaż | Hiszpania

Luksusowy apartament w Orihuela Costa. Całkowicie wykończony, piękny, jasny i przestronny apartament z 2 sypialni...

75 m² 14542.35 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

524.726 zł

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczeniu

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...

48.14 m² 10900 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

594.090 zł

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...

42 m² 14145 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

611.634 zł

HISZPANIA , SŁOŃCE, PLAŻA, BŁĘKIT MORZA, A DO TEGO WŁASNE MIESZKANIE JAKO INWESTYCJA, KTÓRE MOŻE PRZYNIEŚĆ ZWROT NA PO

Sprzedaż | Hiszpania

HISZPANIA , SŁOŃCE, PLAŻA, BŁĘKIT MORZA, A DO TEGO WŁASNE MIESZKANIE JAKO INWESTYCJA, KTÓRE MOŻE PRZYNIEŚĆ ZWROT NA ...

60.87 m² 10048.2 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

503.139 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża g&oac

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...

42.61 m² 11808 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

310.000 zł

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apartamen

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apar...

25.63 m² 12095.2 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

633.600 zł

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZENIE APARTA

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...

39.6 m² 16000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

502.677 zł

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szlak&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...

42.42 m² 11850 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

470.000 zł

KOMPLEKS MIESZKANIOWY W LAS LAGUNAS DE MIJAS Wspaniały kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze składa się z 82 nieruchom

Sprzedaż | Hiszpania

KOMPLEKS MIESZKANIOWY W LAS LAGUNAS DE MIJAS Wspaniały kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze składa się z 82...

55 m² 8545.45 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

627.000 zł

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o

Sprzedaż | Śląskie | Ustroń

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mies...

70.15 m² 8937.99 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

690.360 zł

To kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się: elegancka architektura jednego kamer

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

To kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się: elegancka architektura jednego kam...

41.78 m² 16523.7 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook