📢

Ogłoszenia

923.867 zł

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, kt&

Sprzedaż | Hiszpania

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkani...

84 m² 10998.42 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

466.830 zł

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacer&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i s...

40.95 m² 11400 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

787.610 zł

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malownicze

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyj...

46.33 m² 17000 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.141.138 zł

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera Sobha Real

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera ...

45 m² 25358.62 zł/m² 1 pokoje 17 piętro

Mieszkania

694.950 zł

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo...

33.59 m² 20689.19 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

195.000 zł

The Autograph i Series Residence to symbol nowoczesnego luksusu, który redefiniuje panoramę Dubaju swoją ikonową 39-pi

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

The Autograph i Series Residence to symbol nowoczesnego luksusu, który redefiniuje panoramę Dubaju swoją ikono...

41 m² 4756.1 zł/m² 2 pokoje 17 piętro

Mieszkania

429.000 zł

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ NA APARTAMENCIE W GÓRACH!

Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ NA APARTAMENCIE W GÓRACH!!! Mam przyjemność zaoferować wspaniały apartament w doskonałej lo...

19.58 m² 21910.11 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.199.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjąt

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania s...

58 m² 20672.41 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.098.344 zł

Nowoczesne apartamenty zaledwie 250 m od plaży El Cura w Torrevieja. Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji. Ten nowo wybud

Sprzedaż | Hiszpania

Nowoczesne apartamenty zaledwie 250 m od plaży El Cura w Torrevieja. Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji. Ten n...

45 m² 24407.64 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

501.509 zł

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W o

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W...

46.58 m² 10766.62 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

718.563 zł

Nowoczesny apartament 168 000 € Costa Blanca, Orihuela Costa Sypialni 2 Łazienek 2 Pow. 64 m 2 Polecamy

Sprzedaż | Hiszpania

Nowoczesny apartament 168 000 € Costa Blanca, Orihuela Costa Sypialni 2 Łazienek 2 Pow. 64 m 2 Polec...

64.23 m² 11187.34 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

849.000 zł

Nowa niższa cena! Gotowiec inwestycyjny o pow. 66,07 m2 w doskonałej lokalizacji! Miesięczny przychód 5700 zł! Pewna lo

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa niższa cena! Gotowiec inwestycyjny o pow. 66,07 m2 w doskonałej lokalizacji! Miesięczny przychód 5700 zł! Pewna ...

66.07 m² 12850.01 zł/m² 7 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.114.695 zł

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , wykonanych z najwyż

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , w...

82.57 m² 13500 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

784.454 zł

Na sprzedaż w pełni umeblowane studio o pow. 37,35 m2 na inwestycji znajdującej się 15 minut od Dubai Marina - centrum łączącym

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Na sprzedaż w pełni umeblowane studio o pow. 37,35 m2 na inwestycji znajdującej się 15 minut od Dubai Marina - centrum...

37 m² 21201.46 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

658.050 zł

Apartamenty Wisełka i SPA

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

Ta inwestycja to kompleks zlokalizowany w sercu Beskidów - Wiśle. Inwestycja obejmuje 129 Apar...

33.58 m² 19596.49 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

4.000 zł

3 pokoje na wynajem/ piękny widok/ cicha okolica

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty ...

63 m² 63.49 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

790.000 zł

3 pokoje na Celnej/Stare Podgórze

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na par...

47 m² 16808.51 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

650.000 zł

Jeleńcz–działka budowlana 13 375 m2

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Jele...

13375 m²

Działki

533870490

870.000 zł

Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka Śląsk...

181 m² 6 pokoje

Domy

793775800

470.000 zł

Duże słoneczne mieszkanie, pierwsze piętro

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na uli...

93.98 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

728713127

Facebook
Facebook