190.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Stryszawa
Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w ok...
1596 m²
119.05 zł/m²
3.499.000 zł
Budynek z potencjałem inwestycyjnym o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym o pow. 575,21 m2 w Chojnicach.Na sprzedaż budyn...
575.21 m²
1 piętro
519676825
345.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Atr...
1502 m²
513383154
129.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...
36 m²
3583.33 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
1.290.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version below<b>Marina Miasto, ul. Na Grobli...
62.31 m²
3 pokoje
3 piętro
1.280.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m<b> English version below</b><b>Miasto Ma...
59.95 m²
3 pokoje
3 piętro
329.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki <b>Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki ...
15.79 m²
1 pokoje
4 piętro
599.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
<b>English version below</b>Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. PoleskaNa sprzedaż 2-pokojowe...
53.58 m²
2 pokoje
7 piętro
329.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
15.79 m²
4 piętro
1.290.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
62.31 m²
3 piętro
1.280.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
59.95 m²
3 piętro
390.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamknię...
114 m²
3421.05 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
750.000 zł
175.24 m²
4279.84 zł/m²
4 pokoje
571 322 774
250.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowi...
100 m²
2500 zł/m²
571 322 774
1.740 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach s...
29 m²
1 piętro
731321117
1.320 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
blisko stacji Metro Politechnika---------------------------------------------------Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany...
22 m²
3 piętro
731321117
1.537 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokot...
20.78 m²
3 piętro
731321117
1.332 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowi...
18 m²
3 piętro
731321117
1.548 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gag...
19.63 m²
3 piętro
731321117
1.083 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...
18.05 m²
4 piętro
731321117