📢

Bukowska Wola Małopolskie

1.140.000 zł

Dom z winnicą!

Sprzedaż | Małopolskie | Bukowska Wola

Dom z dużą działką, winnicą i potencjałem agroturystycznym - Bukowska Wola, 30 km od Krakowa Biuro Bracia Sad...

170 m² 6705.88 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.140.000 zł

Dom z winnicą!

Sprzedaż | Małopolskie | Bukowska Wola

170 m² 6705.88 zł/m² 3 pokoje

Domy

Facebook
Facebook