📢

Igołomia Małopolskie

1.480.000 zł

Nowoczesny dom z ogrodem Igołomia Kraków

Sprzedaż | Małopolskie | Igołomia

Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy pr...

180 m² 8222.22 zł/m² 5 pokoje

Domy

24.000 zł

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - centrum!

Wynajem | Małopolskie | Igołomia

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - Centrum Igołomi (gm. Igołomia-Wawrzeńczyce) Do wynajęcia nowoczesny lo...

580 m² 41.38 zł/m² 3 pokoje

Lokale

24.000 zł

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - centrum!

Wynajem | Małopolskie | Igołomia

580 m² 41.38 zł/m² 3 pokoje

Lokale

Facebook
Facebook