📢

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega

[Wynajem] Lokale

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?  Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega

Cena: 1.300 zł

Dodane przez: BogasiewiczNieruchomosci
Region: Śląskie Bielsko-Biała
Agent: Łucja Bogasiewicz
E-mail: biuro@bogasiewicz-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 781 801 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 12-05-2026 | Wygaśnie: 12-05-2027 | Wyświetleń: 3

ID ogłoszenia: 166469 | Numer oferty: H4U-LW-41

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 27.4 m²
Cena za m2: 47.45 zł/m²
Liczba pokoi: 1 pokoje
Piętro: 1 piętro
Liczba pięter: 3
Stan wykończenia: Do wprowadzenia
Nr licencji: 13920
Data aktualizacji: 2021-01-15

Opis

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?

Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w eleganckim budynku z windą w ścisłym centrum Bielska-Białej z dostępem do parkingu o następujących powierzchniach:
1 piętro: 44,5 m2 = 1600 zł netto z mediami WYNAJĘTY
oraz lokal o pow. 27,4 m2 = 1300 zł netto z mediami

2 piętro: 37,6 m2 = 1430 zł netto z mediami
oraz: 46 m2 = 1150 zł netto z klimatyzacją
lokal o pow. 48 m2 = 1200 zł netto
lokal o pow. 64 m2 = 1600 zł netto

Budynek nr 36 I piętro: 59 m2 = 1298 zł netto bez mediów - lokal handlowo-usługowy - WYNAJĘTY
lokal o pow. 28,5 m2 = 655,5 zł netto bez mediów - pod biuro - WYNAJĘTY
lokal o pow. 42 m2 = 882 zł netto bez mediów - pod biuro - WYNAJĘTY
lokal o pow. 54 m2 - 1188 zł netto bez mediów - pod biuro - WYNAJĘTY

Budynek nr 36 II piętro: 52 m2 = 1300 zł netto z klimatyzacją
lokal o pow. 61 m2 = 1525 zł netto z klimatyzacją
lokal o pow. 108 m2 = 2700 zł netto z klimatyzacją + 2 wejścia i 5 pomieszczeń

Budynek nr 30 parter:
lokal handlowy o pow. 30 m 2 = 900 zł WYNAJĘTY
lokal handlowy o pow. 293 m 2 = 8000 zł WYNAJĘTY

Budynek nr 28 I piętro:
lokal handlowo-gastronomiczny z 2 wejściami z klimatyzacją o pow. 318 m2 = 6360 zł netto

MEDIA i klimatyzacja w cenie!
Do w/w cen należy doliczyć VAT.

Budynek, w którym znajdują się lokale jest usytuowany w ścisłym centrum. Duży ruch pieszy i komunikacyjny sprawia, iż jest to doskonała lokalizacja pod wszelkiego rodzaju działalność usługową i biurową.