📢

Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie

1.800 zł

Lokal usługowy 40 m² – Gdańska okolice Rywala

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokal usługowy 40 m² do wynajęcia - centrum Bydgoszczy, ul. Gdańska (okolice Rywala) Do wynajęcia lokal usługowy...

40 m² 45 zł/m² 2 pokoje

Lokale

523290390

3.000 zł

Atrakcyjny lokal 26m2 Pod Blankami

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum miasta, nieopodal Starego Rynku z widokiem na Wały Jagiellońskie...

26 m² 115.38 zł/m² 1 pokoje

Lokale

52 329 03 90

817 zł

Lokale biurowe do wynajęcia – doskonała lokalizacj

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokale biurowe do wynajęcia - doskonała lokalizacja Oferujemy lokale biurowe położone na pierwszym i drugim piętr...

20.43 m² 39.99 zł/m² 1 piętro

Lokale

523290390

2.200 zł

Lokal biurowy, 65 m2, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Śniadeckich (od strony ul. Gdańskiej) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ...

65 m² 33.85 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Lokale

523290390

3.200 zł

Lokal 61m2 ul. Śniadeckich, parter z witryną

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Proponujemy do najmu lokal po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - blisko ul. Gdańskiej. Pomieszczenie ideal...

61 m² 52.46 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

900 zł

Lokale usługowe na wynajem Glinki

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Elastyczne powierzchnie biurowe i usługowe - Glinki Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i zadbane lokale w nowo...

20 m² 45 zł/m² 1 pokoje

Lokale

523290390

2.750.000 zł

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż – ul. Gdańska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Kamienica na sprzedaż - ul. Gdańska , Bydgoszcz Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienicę przy u...

680 m² 4044.12 zł/m²

Lokale

523290390

4.200.000 zł

WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA - BUDYNEK W 100% WYNAJĘTY Bydgoszcz - Śródmieście / Bielawy Gotow

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA - BUDYNEK W 100% WYNAJĘTY Bydgoszcz - Śródmieście / Bielawy ...

700 m² 6000 zł/m² 18 pokoje

Lokale

523290390

3.000.000 zł

Obiekt handlowo-usługowy na sprzedaż-Nowotoruńska.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż budynek komercyjny - ul. Nowotoruńska, Bydgoszcz Na sprzedaż w pełni wynajęty budynek komercyjny o...

645 m² 4651.16 zł/m²

Lokale

523290390

4.800.000 zł

Kamienica osiedle Sielanka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż kamienica - doskonała inwestycja w prestiżowej lokalizacji Przedmiotem sprzedaży jest kamienica z now...

650 m² 7384.62 zł/m²

Lokale

523290390

4.500.000 zł

Duży obiekt gastronomiczno-hotelowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Budynek usługowy o charakterze gastronomiczno-hotelowym przy ulicy Pelplinskiej, która jest jedną z głównych ulic Fordo...

956 m² 4707.11 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

4.900.000 zł

Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apartamentowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apa...

660 m² 7424.24 zł/m²

Lokale

52 3290390

490.000 zł

Dwa lokale 108 m2 Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż dwa lokale o łącznej powierzchni 108 m2 usytuowane przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. ...

108 m² 4537.04 zł/m²

Lokale

52 3290390

750.000 zł

Klimatyczny lokal na sprzedaż w centrum miasta.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Klimatyczny lokal położony w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż Lokal z dużą przestrzenią o powier...

240 m² 3125 zł/m² -1 piętro

Lokale

52 3290390

990.000 zł

Elegancki lokal użytkowy w kamienicy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż elegancki lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62m2, położony w kamienicy w stylu monachijskim przy ...

158.62 m² 6241.33 zł/m² 6 pokoje 1 piętro

Lokale

523290390

2.449.000 zł

Dochodowa kamienica w centrum miasta

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu na sprzedaż odnowioną, dochodową kamienicę położoną w samym centrum miasta. Budynek ...

800 m² 3061.25 zł/m²

Lokale

52 3290390

1.850.000 zł

Obiekt usługowo-handlowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Nowoczesny Obiekt Handlowo-Usługowy, rok budowy 2015 Polecam nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o łącznej o...

270 m² 6851.85 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

1.900.000 zł

Atrakcyjny lokal na Nakielskiej

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż nowoczesny i dochodowy lokal handlowo - usługowy. Rok budowy 2015. Całkowita powierzchnia to 270...

270 m² 7037.04 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

100.000 zł

Działka Łęgnowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż niezagospodarowana działka (w trakcie podziału), o powierzchni ...

670 m² 149.25 zł/m²

Działki

52 3290390

1.500.000 zł

Działka uslugowa z gotowym projektem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Działka o powierzchni 838 m2 przy ulicy Szubińskiej nieopodal Castoramy i Lidla. Teren objęty MPZP nr XIII/84/15 ozn...

838 m² 1789.98 zł/m²

Działki

52 3290390

Facebook
Facebook