1.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentujemy Państwu na sprzedaż posiadłość położoną na Miedzyniu W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzch...
437.78 m²
4340.08 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
930.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Białe Błota
Oferuję Państwu dom, pomieszczenie warsztatowo-magazynowe oraz dużą działkę. Dom znajduje się w Przyłękach koło By...
480 m²
1937.5 zł/m²
3 pokoje
52 3290390
480.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Królikowo
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 154 m2, usytuowany na działce o powierzchni 884 m2 w miejscowoś...
154 m²
3116.88 zł/m²
5 pokoje
52 3290390
915.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobrcz
Na sprzedaż nieruchomość z dwoma domami - Dobrcz, powiat bydgoski Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w ...
190 m²
4815.79 zł/m²
5 pokoje
523290390
399.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Barcin
Przedstawiam Państwu dom w Barcinie. Nieruchomość świetnie nadaje się pod inwestycje, księgowość, biuro rachunkowe, k...
160 m²
2493.75 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
720.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Osielsko
Dom wolnostojący typu bungalow położony w Maksymilianowie gmina Osielsko. Dom o pow. 100 m2 położony jest na p...
100 m²
7200 zł/m²
3 pokoje
52 3290390
1.950.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż zabytkowa nieruchomość w stylu wizaż, położona w spokojnej dzielnicy willowej na Bielawkach, w pobliżu Un...
272 m²
7169.12 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
1.450.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż: Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Bydgoszczy na ul. Maciaszka! Oferujemy budynek wielorodzinny z 2016 ro...
217 m²
6682.03 zł/m²
7 pokoje
52 3290390
1.700.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bart...
325 m²
5230.77 zł/m²
9 pokoje
52 3290390
849.000 zł
Унікальна можливість!!!Будинок із чарівним садом - Нємч, престижне розташування поблизу БидгощаМаю честь представити уні...
114.7 m²
3 pokoje
798857340
449.000 zł
!!! UWAGA !!!!!! DUŻA OBNIŻKA CENY !!!!!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Dom wolnostojący 150 mkw z kawalerką i pięknym ogrode...
150 m²
4 pokoje
510789893
850.000 zł
Rewelacyjny dom na dużej działce. Zapraszam! Atutem tego domu jest wyremontowany dom do zamieszkania w bajecznym stylu.D...
47 m²
2 pokoje
797231329
349.900 zł
dom w Rynarzewie | 123m2 | blisko S5 | szybki dojazd do Bydgoszczy | dwa mieszkania | duży garażSzukasz nieruchomości, k...
123.29 m²
5 pokoje
576477800
684.400 zł
TYLKO U NAS !!!Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - 116 mkw w Laskowicach Pomorskich.Na sprzedaż oferujemy nowoczesne miesz...
116 m²
5 pokoje
510789893
1.149.000 zł
Dom z potencjałem | 268,99 m² | 1044 m² działki | Żnin Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort prywatnego domu ...
268.99 m²
8 pokoje
696909514
999.000 zł
Przestronny dom na Jarach do odświeżenia | 4 kondygnacje | 2 garaże | ogromne możliwości!Tylko w Apartament Nieruchomośc...
267 m²
8 pokoje
513383021
1.120.000 zł
Energooszczędny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła - między Bydgoszczą a Toruniem dla 4-5 osobowej rodziny. Na sprzedaż ...
212.4 m²
5 pokoje
513383060
1.500.000 zł
Kamienica "Pod Różą" w BrodnicyKamienica blisko centrum, Kamienica składa się z:parter:dwa biura po lewej i prawej str...
320 m²
8 pokoje
602619515
599.000 zł
Dom 100 mkw z dużą działką 2500 mkw - gotowy do użytkowaniaNa sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 100 mkw, położony ...