📢

Mieszkania Kujawsko-pomorskie

359.000 zł

Mieszkanie dwupokojowe ul. Jackowskiego

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 52,72 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Jackowskiego na osie...

52.72 m² 6809.56 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

289.000 zł

Piękne mieszkanie z ogródkiem po remoncie/Potulice

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Oferta biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576 440 755Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pi...

44.81 m² 2 pokoje

Mieszkania

576440755

189.000 zł

Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku  w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobreg...

42.3 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

513383134

389.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje balkon garaż na Osiedlu Leśnym

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogródkiem - Osiedle Leśne, BydgoszczNa sprzedaż komfortowe i jasne mieszka...

49.6 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

513383140

435.000 zł

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948TYLKO U NAS W BIURZE.Na sprzedaż:4‑pokojowe mieszkanie do remontu — ogro...

74.5 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

797230948

1.200 zł

Mieszkanie na wynajem – Włocławek, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² (powierzchnia użytkowa 44,7 m² ) zlokalizo...

44.7 m² 26.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.250 zł

Wynajem 2 pokoje , Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku...

38 m² 32.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

1.250 zł

2 pokoje na Zazamczu , 1 piętro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu ...

37 m² 33.78 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.200 zł

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazim...

38 m² 31.58 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 412

399.000 zł

2 pokoje na parterze 55 m2 z balkonem, Sródmieście

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku...

55.12 m² 7238.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

220.000 zł

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia n...

56.55 m² 3890.36 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

340.000 zł

Duże, przestronne mieszkanie z klimatem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad NoteciąWyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kami...

74.9 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

508332248

360.000 zł

Duże mieszkanie blisko centrum z parkingiem.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Nakle nad Notecią - 70,6 m²Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni ...

81.5 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

508332248

2.750.000 zł

Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mie...

125.37 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

660244448

185.000 zł

Mieszkanie ponad 50 m2 Ojrzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - 52 m².Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 52 m², położo...

52.24 m² 2 pokoje

Mieszkania

576440755

439.000 zł

Doskonałe lokalizacja,3 pokoje, loggia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznan...

55.3 m² 3 pokoje 9 piętro

Mieszkania

798857340

365.000 zł

Luksusowe,komfortowe mieszkanie w centrum,ciche

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Elegancka przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja - wyjątkowe mieszkanie dla wymagających. Z przyjemnością prezentuj...

26 m² 1 pokoje

Mieszkania

513383095

195.000 zł

Mieszkanie dwupokojowe - Bocianowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 28,01 m2 położone na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Bocianowo...

30 m² 6500 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

179.000 zł

M-3 z ogródkiem 550 m2 i garażem - Słupy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Słupy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m² , położone na II piętrze bloku w miejscowoś...

47.5 m² 3768.42 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

199.999 zł

Jasne 2 pokoje z balkonem – Świecie. Do remontu.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

!!! NOWA NIŻSZA CENA !!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 mkw, położon...

39.2 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

510789893

Facebook
Facebook