390.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamknię...
114 m²
3421.05 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
449.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w gminie Dzia...
160 m²
2806.25 zł/m²
6 pokoje
571 322 774
439.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...
134 m²
3276.12 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
450.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, prz...
140 m²
3214.29 zł/m²
6 pokoje
571 322 774
1.220.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszyni...
264 m²
4621.21 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
1.900.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu domów z prywatnym basenem - idealn...
174 m²
10919.54 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
290.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Pajęcznie przy ul. Kościuszki - nr dz...
40 m²
7250 zł/m²
2 pokoje
571 322 774
6.000 zł
Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o <b>pow. 300 m2</b> zlokalizowany na Julianowie w okolicy <b>...
300 m²
4 pokoje
+48 793 000 555
6.000 zł
Do wynajęcia dom wolnostojący o <b>pow. 225 m2</b> na Bałutach w sąsiedztwie <b>Parku Julianowskiego&l...
225 m²
5 pokoje
+48 793 000 555
20.000 zł
Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o <b>pow. 560 m</b>, położony w prestiżowej i spokojnej częś...
560 m²
9 pokoje
+48 793 000 555
7.700 zł
Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o <b>pow. 220 m2</b>, idealny na siedzibę firmy lub ...
220 m²
7 pokoje
+48 793 000 555
6.000 zł
300 m²
4 pokoje
+48 793 000 555
6.000 zł
Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej <b>270 m2</b> na Smulsku (zachodnia stron...
270 m²
6 pokoje
+48 793 000 555
17.000 zł
Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej <b>389,28 m2</b> w Ksawerowie (powiat Pabiani...
490 m²
6 pokoje
+48 793 000 555
1.950.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Wiączyń Dolny
Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej<b> 178 m2</b>w Nowosoln...
178 m²
4 pokoje
+48 793 000 555
2.560.000 zł
Na sprzedaż dom jednorodzinny o <b>pow. użytkowej 449 m2</b>, położony w malowniczej miejscowości <b>D...
449 m²
6 pokoje
+48 793 000 555
6.000.000 zł
Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Bałutach (o...