📢

Działki Śląskie

380.000 zł

Kłobuck, ul. Staszica | Działka budowlano - rolna

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlano - rolnej na sprzedaż znajdującej się...

20000 m² 19 zł/m²

Działki

571 322 774

549.000 zł

Kłobuck, ul. Wojska Polskiego | Grunt przemysłowy

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działek przemysłowo - usługowych położonych przy ulicy...

10935 m² 50.21 zł/m²

Działki

571 322 774

319.000 zł

Kłobuck, ul. Cielebana | Działka budowlana

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w Kłobucku przy ...

5583 m² 57.14 zł/m²

Działki

571 322 774

150.000 zł

Aleksandria Druga, ul. Mostowa | Działki budowlane

Sprzedaż | Śląskie | Konopiska

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą dwóch działek budowlanych na sprzedaż znajdujących się...

1260 m² 119.05 zł/m²

Działki

571 322 774

140.000 zł

Krzepice, Dankowice-Piaski | Działka pod budowę

Sprzedaż | Śląskie | Krzepice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno - budowlaną, zlokalizowaną pośród luźnej z...

2033 m² 68.86 zł/m²

Działki

571 322 774

138.000 zł

Długi Kąt | Działka budowlana w otoczeniu lasu

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje urokliwą działkę budowlaną na sprzedaż położoną w miejscowości Długi Kąt (gmina...

1629 m² 84.71 zł/m²

Działki

571 322 774

480.000 zł

Częstochowa, ul. Turkusowa | Duża działka

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdująca się przy ulicy Turkusowej w Częstochow...

5467 m² 96.03 zł/m²

Działki

571 322 774

179.000 zł

Częstochowa | Budynek na dużej działce

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w ciekawej lokalizacji, w Częstochow...

3000 m² 59.67 zł/m²

Działki

571 322 774

155.000 zł

Lindów | Szeroka działka budowlana

Sprzedaż | Śląskie | Lipie

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lindów (gmina Lipie). Numer dzia...

3100 m² 50 zł/m²

Działki

571 322 774

250.000 zł

Grodzisko, ul. Polna | Działka budowlana

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się przy ulicy Polnej w miejscowości G...

2637 m² 94.8 zł/m²

Działki

571 322 774

280.000 zł

Bieżeń, ul. Zielona | Duża działka budowlana

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia dużą działkę budowlaną na sprzedaż, znajdującą się w miejscowości Bieżeń przy ...

5031 m² 55.65 zł/m²

Działki

571 322 774

140.000 zł

Blachownia, ul. Częstochowska | Działka obok DK46

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje działkę na sprzedaż położoną tuż obok DK46, przy ulicy Częstochowskiej w Blacho...

2420 m² 57.85 zł/m²

Działki

571 322 774

257.000 zł

✅ Piękna działka w ustronnym miejscu Książenic ✅

Sprzedaż | Śląskie | Czerwionka-Leszczyny

<b>Na sprzedaż wyjątkowa działka, idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu, położona w malowniczej i spokojnej ...

1747 m²

Działki

205.000 zł

✅ Interesująca działka budowlana Bełk 1691 m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Czerwionka-Leszczyny

<b>Działka ma powierzchnię 1692 m a jej lokalizacja to Bełk, obok adresu Palowicka 143H. Współrzędne GPS: 50.11509...

1691 m²

Działki

289.000 zł

✅Atrakcyjna działka budowlana Żory Rój ✅

Sprzedaż | Śląskie | Żory

<b>Działka ma powierzchnię 989 m2 a jej lokalizacja to Żory Rój.</b>Cicha i spokojna okolica. Nedaleko do dr...

989 m²

Działki

189.000 zł

✅Działka budowlana 911 m2 Rybnik Popielów✅

Sprzedaż | Śląskie | Rybnik

<b>Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 911 m, położoną w spokojnej i doskonale skomun...

911 m²

Działki

200.000 zł

✅Piękna i spokojna działka Żory Kleszczów 875m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Żory

<b>Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 875 m położona w Żorach, w dzielnicy Kleszczów, niedaleko ul. Wyzwo...

875 m²

Działki

235.000 zł

✅Zielona działka Orzesze Woszczyce 1033m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Orzesze

<b>Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesz...

1033 m²

Działki

140.000 zł

✅Piękna działka w Świerklanach 868 m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Świerklany

<b>Oferujemy działki o powierzchni 868, 910 oraz 1100 m2 w Świerklanach położoną w ustronnym i spokojnym miejscu n...