📢

Lokale Śląskie

9.800.000 zł

Częstochowa, ul. Wilsona | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu magazynowo-biurowego położonego w ...

5800 m² 1689.66 zł/m²

Lokale

508 929 508

2.100.000 zł

Przystajń, ul. Rynek | Budynek handlowo-usługowy

Sprzedaż | Śląskie | Przystajń

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego w Przy...

499 m² 4208.42 zł/m²

Lokale

508 929 508

1.060.000 zł

Częstochowa, Aleja NMP/ Piłsudskiego | Lokal

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w narożnej...

135.24 m² 7837.92 zł/m²

Lokale

343411101

13.000.000 zł

Częstochowa, ul. 1 Maja | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej zlokalizowanej w ...

11534 m² 1127.1 zł/m²

Lokale

508 929 508

430.000 zł

Częstochowa, ul. Olsztyńska | Hala na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku magazynowo–produkcyjnego, zlokalizow...

211 m² 2037.91 zł/m²

Lokale

343411101

1.100.000 zł

Krzepice, ul. Przemysłowa | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Krzepice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku biurowo-handlowego zlokalizowanego w...

600 m² 1833.33 zł/m²

Lokale

508 929 508

3.500.000 zł

Waleńczów, ul. Częstochowska | Obiekt usługowy

Sprzedaż | Śląskie | Opatów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Waleńc...

9568 m² 365.8 zł/m²

Lokale

508 929 508

500.000 zł

Kłobuck | Lokal handlowo - usługowy na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż budynek będący niegdyś pralnią, idealny pod działalność handlowo - ...

170 m² 2941.18 zł/m²

Lokale

508 929 508

350.000 zł

Częstochowa, ul. Wawrzynowicza | Lokal na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż lokal zlokalizowany w centrum Częstochowy przy ulicy Wawrzynowicza – d...

43.5 m² 8045.98 zł/m²

Lokale

571 322 774

250.000 zł

Długi Kąt 51A | Budynek idealny pod sklep

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje na sprzedaż budynek handlowo - usługowy znajdujący się w miejscowości Długi Kąt...

80 m² 3125 zł/m²

Lokale

571 322 774

599.000 zł

Kłobuck, ul. Poprzeczna | Budynek biurowy

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą wyremontowanego budynku biurowego usytuowanego w K...

200 m² 2995 zł/m²

Lokale

571 322 774

420.000 zł

Kłobuck, ul. Śląska | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego obiektu użytkowego z zabudow...

735 m² 571.43 zł/m² 1 piętro

Lokale

571 322 774

3.500 zł

Duży lokal pod usługi.

Wynajem | Śląskie | Godów

<b><i>Szukasz dużego lokalu pod różnego rodzaju usługi, położonego w ustronnym miejscu? Jeżeli tak, to ta of...

160 m²

Lokale

1.500 zł

Budynek usługowo - handlowy przy głównej drodze.

Wynajem | Śląskie | Czerwionka-Leszczyny

<i><b>Przedmiotem najmu jest budynek handlowo - usługowy położony w Stanowicach przy ulicy Zwycięstwa (obok ...

90 m²

Lokale

2.980.000 zł

Prosperujący pensjonat w Wiśle.

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

<b><i>Przedmiotem sprzedaży jest prosperujący pensjonat w Wiśle, położony nad potokiem.</i></b>N...

689 m²

Lokale

3.990.000 zł

Budynek (klinika oraz dom) w dobrej lokalizacji.

Sprzedaż | Śląskie | Żory

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania.Budynek o łącznej pow...

506 m²

Lokale

5.000 zł

Przestronne biuro/kancelaria do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej k...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Lokale

+48 514 171 514

8.900 zł

Stylowy lokal gastronomiczny do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce...

147 m² 60.54 zł/m²

Lokale

+48 508 343 406

73.000 zł

Na sprzedaz garaż murowany ul.Katowicka

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż garaż przy ulicy Katowickiej, murowany w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Wolny od zaraz. Polecamy i za...

16 m² 4562.5 zł/m²

Lokale

75.000 zł

Na sprzedaż garaż ul.Karola Miarki, Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem 16,83m2. przy ulicy Karola Miarki w Zdroju. Polecamy. Pośrednik odpowiedzialny ...

16.8 m² 4464.29 zł/m²

Lokale

Facebook
Facebook