📢

Mieszkania Śląskie

3.000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (2 pokoje + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktyw

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (2 pokoje + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących akt...

59 m² 50.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

5.500 zł

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry w doskon

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry ...

102 m² 53.92 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.600 zł

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o p

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkani...

34 m² 47.06 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.900 zł

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament na wysokim

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament n...

59 m² 49.15 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

2.600 zł

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i bli

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i b...

47 m² 55.32 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Apartament na wynajem w otoczeniu gór!

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (sypialnia + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących ak...

42 m² 54.76 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

3.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powi

Wynajem | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...

58 m² 51.72 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.100 zł

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni ofertę idea

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...

37 m² 56.76 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

477.972 zł

Mieszkanie na zboczu wzgórza w Bielsku-Białej!

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...

46.86 m² 10200 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.056.000 zł

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu północn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...

85 m² 24188.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

509073956

557.175 zł

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada wzn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...

58.65 m² 9500 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

497.000 zł

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł Powierzchn

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł ...

25.87 m² 19211.44 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszam...

61.1 m² 10474.63 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

524.726 zł

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczeniu

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...

48.14 m² 10900 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

594.090 zł

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...

42 m² 14145 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503.139 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża g&oac

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...

42.61 m² 11808 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

310.000 zł

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apartamen

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apar...

25.63 m² 12095.2 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

633.600 zł

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZENIE APARTA

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...

39.6 m² 16000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

997.000 zł

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, po...

49 m² 20346.94 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook