📢

Mieszkania Śląskie

502.677 zł

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szlak&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...

42.42 m² 11850 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

627.000 zł

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o

Sprzedaż | Śląskie | Ustroń

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mies...

70.15 m² 8937.99 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

466.830 zł

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacer&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i s...

40.95 m² 11400 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

667.650 zł

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malownicze

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyj...

44.51 m² 15000 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503.850 zł

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo...

33.59 m² 15000 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.199.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjąt

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania s...

58 m² 20672.41 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

501.509 zł

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W o

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W...

46.58 m² 10766.62 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.114.695 zł

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , wykonanych z najwyż

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , w...

82.57 m² 13500 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

658.050 zł

Apartamenty Wisełka i SPA

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

Ta inwestycja to kompleks zlokalizowany w sercu Beskidów - Wiśle. Inwestycja obejmuje 129 Apar...

33.58 m² 19596.49 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

259.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul. Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...

54 m² 4796.3 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

749.000 zł

Częstochowa, ul. Lipowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...

100.15 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

335.000 zł

Apartament z ogródkiem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabr...

38.34 m² 8737.61 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

289.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...

55.7 m² 5188.51 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

235.000 zł

M-5 ul.mZielona, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-5, niski blok, 4 piętro. ul. Zielona w Jastrzębiu-Zdroju. Okna PCV, duży balkon, do miesz...

64 m² 3671.88 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

378.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Marusarzówny Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...

63 m² 6000 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Małopolska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o ...

63 m² 4587.3 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

350.000 zł

Częstochowa, Nowowiejskiego | Mieszkanie

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul...

48.23 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

571 322 774

1.250.000 zł

Komfortowy apartament o powierzchni 200m2

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na...

201.42 m² 6205.94 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

149.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Juranda, Pszów

Sprzedaż | Śląskie | Pszów

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 38,70 m2 położone na I piętrze w Pszowie przy ul. Juranda. Mieszkanie składa się ...

38.7 m² 3850.13 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook