📢

Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna

[Sprzedaż] Lokale

Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna
Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna

Cena: 1.900.000 zł

Dodane przez: DYMOWSKI
Region: Śląskie Poczesna
Agent: Alicja Gloc
E-mail: a.gloc@dymowski-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 505 839 520

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Opublikowano: 22-05-2026 | Wygaśnie: 22-05-2027 | Wyświetleń: 2

ID ogłoszenia: 168311 | Numer oferty: 60/16009/OOS

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 352.35 m²
Pow. działki: 2243 m2
Cena za m2: 5392 zł/m²
Materiał budynku: Stal
Rok budowy: 2025
Forma własności: Własność
Data aktualizacji: 2026-05-22 14:47:05
Język angielski:

Opis

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o przeznaczeniu usługowo-magazynowym, zlokalizowanej w miejscowości Bargły, gm. Poczesna, przy ul. Zakole 2A.

Podstawowe informacje:

- nieruchomość gruntowa zabudowana halą usługową oraz częścią gospodarczą,

- obiekt wykonany w konstrukcji stalowej oraz częściowo murowanej,

- stan techniczny: bardzo dobry,

- teren częściowo przygotowany pod dalszą rozbudowę inwestycji.

Parametry nieruchomości:

Hala usługowa:

- powierzchnia użytkowa: ok. 168,87 m²,

- powierzchnia całkowita: ok. 202,46 m².

Nowoczesna przestrzeń usługowo-magazynowa wykonana zgodnie z projektem budowlanym. W hali głównej znajdują się: posadzki wykończone płytkami, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe oraz ogrzewanie realizowane za pomocą nagrzewnicy. Stolarka okienna i drzwiowa PCV oraz aluminiowa zapewnia estetykę i komfort użytkowania.

Część socjalno-gospodarcza:

- powierzchnia użytkowa: ok. 183,48 m².

Do hali przylega murowana część gospodarcza, stanowiąca część planowanego budynku mieszkalnego. Obiekt oferuje szerokie możliwości adaptacyjne pod działalność usługową, biurową, magazynową lub lekką produkcję.

W części gospodarczej znajdują się dwa pomieszczenia:

- pierwsze – w pełni wykończone, z podłogą z płytek, gładziami gipsowymi, podwieszanym sufitem oraz nagrzewnicą,