📢

Śląskie

1.600.000 zł

Częstochowa, ul. Ugody | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...

13195 m² 106.1 zł/m²

Działki

343411101

199.430 zł

Stara Gorzelnia k.Blachowni | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...

1813 m² 110 zł/m²

Działki

343411101

259.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul. Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...

54 m² 4796.3 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

749.000 zł

Częstochowa, ul. Lipowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...

100.15 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

380.000 zł

Bargły, Platanowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Bargły, prz...

3760 m² 101.06 zł/m²

Działki

343411101

335.000 zł

Apartament z ogródkiem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabr...

38.34 m² 8737.61 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

700.000 zł

Częstochowa, ul. Wodzickiego | Budynek pod biznes

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wod...

390 m² 2025.64 zł/m² 1 piętro

Lokale

508 929 508

289.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...

55.7 m² 5188.51 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

235.000 zł

M-5 ul.mZielona, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-5, niski blok, 4 piętro. ul. Zielona w Jastrzębiu-Zdroju. Okna PCV, duży balkon, do miesz...

64 m² 3671.88 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

378.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Marusarzówny Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...

63 m² 6000 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Małopolska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o ...

63 m² 4587.3 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

370.000 zł

Gruszewnia, ul. Kłobucka | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

74 m² 5000 zł/m² 3 pokoje

Domy

571 322 774

3.000.000 zł

Mykanów, ul. Akacjowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej,...

18870 m² 158.98 zł/m²

Działki

343411101

350.000 zł

Częstochowa, Nowowiejskiego | Mieszkanie

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul...

48.23 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

571 322 774

1.250.000 zł

Komfortowy apartament o powierzchni 200m2

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na...

201.42 m² 6205.94 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.250.000 zł

HALA|SOSNOWIEC|2 250 000 ZŁ| NIE PODLEGA VAT

Sprzedaż | Śląskie | Sosnowiec

Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 76...

1202 m² 1871.88 zł/m²

Lokale

640.000 zł

NAROŻNY dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach w powiecie żywieckim BEZ PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży nowy , 5-

Sprzedaż | Śląskie | Łodygowice

NAROŻNY dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach w powiecie żywieckim BEZ PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży n...

101 m² 6336.63 zł/m² 5 pokoje

Domy

149.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Juranda, Pszów

Sprzedaż | Śląskie | Pszów

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 38,70 m2 położone na I piętrze w Pszowie przy ul. Juranda. Mieszkanie składa się ...

38.7 m² 3850.13 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook