📢

Ogłoszenia

2.000 zł

Nowe M-3 winda, miejsce postojowe, balkon

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie...

38.7 m² 51.68 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, ...

63.2 m² 47.47 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Apartament, 2 pokoje, winda, miejsce postojowe

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie us...

39 m² 48.72 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Apartament z windą , 3 pokoje, miejsce postojowe

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie u...

63 m² 42.86 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

530.000 zł

Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miej...

83 m² 6385.54 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.603.934 zł

Deweloperskie,106m.kw,ogród,tuż przy plaży

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w Santa Pola, w pobliżu Alicante, na wybrzeż...

92 m² 17434.08 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.240.376 zł

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca, Alicant

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca...

71 m² 17470.09 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.068.862 zł

Deweloperskie,74m.kw,taras,basen,w sercu Alicante

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty typu loft w centrum Alicante, Hiszpania. No...

64 m² 16700.97 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.266.894 zł

Apartamenty przy plaży Benidorm

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty tuż przy plaży, Benidorm, Alicante, Hiszpania. ...

80 m² 28336.18 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

240.000 zł

Kawalerka do wprowadzenia, Piaski

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. ...

31.4 m² 7643.31 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.501.283 zł

Deweloperskie,96m.kw,piękny widok na morze,taras

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty na obrzeżach Malagi, wybrzeże Costa Blanca, H...

73 m² 20565.52 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.689.478 zł

Deweloperskie,99m2,taras,basen,Nowa Andaluzja

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w południowej Hiszpanii, tuż nad morzem Śródzi...

89 m² 18982.9 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

1.518.391 zł

Deweloperskie,92,32m.kw, Malaga

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty Malaga, Hiszpania. Bestate Nieruchomości ofe...

92.32 m² 16447.05 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

775.000 zł

M-4, po remoncie, uymeblowane, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biur...

70.74 m² 10955.61 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

257.000 zł

M3, duży zamknięty parking, centrum Pabianic

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży d...

59.77 m² 4299.82 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

145.000 zł

Kawalerka w kameralnej kamienicy z potencjałem

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostę...

40.3 m² 3598.01 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

339.000 zł

3 pokojowe w Centrum, 2 loggie

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BE...

59.6 m² 5687.92 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

240.000 zł

Klimatyczne z potencjałem, teren prywatny, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Ofe...

60.92 m² 3939.59 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

329.000 zł

Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka

Sprzedaż | Łódzkie | Ksawerów

Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tyl...

68.18 m² 4825.46 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

199.000 zł

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE ...

40.34 m² 4933.07 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook