299.000 zł
Rozległa działka z warunkami zabudowy - 5 km od morza!Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na lekkim wzniesieniu, z kt...
5000 m²
578199800
470.000 zł
Na sprzedaż działka budowlana w Tuchomiu- objęta MPZP!Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1169 m², poł...
1169 m²
662036327
1.300.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Łapsze Niżne
ATRAKCYJNY DOM w GÓRACH NIEDZICA blisko Jeziora Czorszty...
146.5 m²
8873.72 zł/m²
5 pokoje
490.000 zł
** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,7...
47.78 m²
2 pokoje
2 piętro
814421079
375.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
KLIMATYCZNA KAWALERKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wy...
21.17 m²
17713.75 zł/m²
1 pokoje
200.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Pieszyce
Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, ...
38.45 m²
2 pokoje
629.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowan...
51.9 m²
12119.46 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
65.000 zł
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Kierzkowo o powierzchni 932 mkw. Media: Woda w drodze dojaz...
932 m²
531030345
220.000 zł
Na sprzedaż nietuzinkowa działka w Gołębiewku Wielkim! Idealne miejsce na twój wymarzony dom! Jeśli szukałeś idealnego m...
3047 m²
533866610
200.000 zł
Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki, pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Kiełpinie Kartuskim przy ul. Energetyków.D...
1001 m²
533866610
210.000 zł
Sprzedam działkę rolną z wydanymi WZ - 13 802 m² - Koniecwałd - 210 000 zł Malbork , Sztum Na sprzedaż atrakcyjna dział...
13802 m²
510789913
187.500 zł
Na sprzedaż trzy działki pod zabudowę mieszkaniową położone w miejscowości Borcz gmina Somonino, w powiecie kartuskim w ...
1500 m²
533866610
378.000 zł
Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48,1 m2, ul. Rymwida, LSM, Rury, Osiedle MickiewiczaOpis mieszkania: - piętro: 10/10- powi...
48.1 m²
3 pokoje
10 piętro
814421079
180.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Sobótka
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 86/8, położoną w miejscowości Olbrachtowice ul. Orla. Nie...
11.2 m²
160.71 zł/m²
900.000 zł
Komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem - ŁosiniecNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku,...
184.6 m²
5 pokoje
574961460
669.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż | Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. ...
33.3 m²
20090.09 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
750.000 zł
Dom 106 m² z dużą działką 2924 m² w Siwiałce - przestrzeń, spokój i natura!Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 106 m...
106 m²
4 pokoje
513383142
320.000 zł
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3039 m², położona w urokliwej miejscowości Siwiałka.Grunt w IV klasie, częś...
3039 m²
513383142
7.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Lokal do wynajęcia - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95...
95.6 m²
73.22 zł/m²
5.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Na wynajem: Przestronny lokal usługowy na parterze z miejscami parkingowymi przed budynkiem. Oferujemy funkcj...
67.08 m²
74.54 zł/m²