📢

Szukaj: Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie

75.600 zł

Garaż murowany ul. Sandomierska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż murowany po generalnym remoncie, nowa wylewka na podłodze, odmalowany, nowa instalacja elektryczna....

15 m² 5040 zł/m²

52 329 03 90

85.000 zł

Garaż murowany ul. Gdańska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż o pow. 20 m2 położony w zabudowie szeregowej, w podwórzu przy ul. Gdańskiej. Garaż jest murowany po...

20 m² 4250 zł/m²

52 3290390

3.000 zł

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyposa

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyp...

120 m² 25 zł/m²

Lokale

523290390

9.500 zł

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldzkiej w B

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldz...

Lokale

523290390

5.250 zł

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu magazynowo-pro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu m...

350 m² 15 zł/m²

Lokale

523290390

13.000 zł

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa 650 m2

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na wynajem dostępna jest przestronna powierzchnia magazynowa przy ulicy Rynkowskiej, składająca się z trzech hal o łąc...

650 m² 20 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

5.000 zł

Atrakcyjny lokal 115 m2 na ulicy Długiej

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum miasta, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych na ulicy D...

115 m² 43.48 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

52 329 03 90

6.090 zł

Atrakcyjny lokal uslugowo-magazynowy

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na wynajem nowoczesny lokal magazynowo - handlowy, Fordon. Polecam nowo wybudowany obiekt z pomieszczeniami biurowo...

210 m² 29 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

2.300 zł

Lokal 25 m2 na Szajnochy- nowoczesny biurowiec

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze nowego biurowca przy ulicy Szajnochy o powierzchni ok 25 m2. Możliwość montażu ...

25 m² 92 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

52 329 03 90

3.500 zł

Lokal biurowy, 70 m, Centrum, do wynajęcia

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Komfortowy lokal biurowy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Długiej, usytuowany na drugim piętrze prestiżowej kamienicy....

70 m² 50 zł/m² 2 piętro

Lokale

52 329 03 90

550 zł

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe / magazynowe - Bydgoszcz, os. Glinki Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia,

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe / magazynowe - Bydgoszcz, os. Glinki Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomie...

20 m² 27.5 zł/m²

Lokale

523290390

1.395 zł

Lokale usługowe , ścisłe centrum .

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokale użytkowe do wynajęcia w samym centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowej kamienicy po modernizacji. Budynek ocieplon...

31 m² 45 zł/m² 1 piętro

Lokale

523290390

2.690 zł

Do wynajęcia lokal użytkowy - 107,6 m² - 25 zł/m² netto - Bydgoszcz, osiedle Glinki Na wynajem przestronny lokal

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal użytkowy - 107,6 m² - 25 zł/m² netto - Bydgoszcz, osiedle Glinki Na wynajem przestronny lokal ...

107.6 m² 25 zł/m² 5 pokoje

Lokale

523290390

1.332 zł

Do wynajęcia lokale biurowe – ul. Gdańska

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokale biurowe - ul. Gdańska, Bydgoszcz (Centrum) Do wynajęcia oferujemy lokale biurowe mieszczące...

29.6 m² 45 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

523290390

6.000 zł

Atrakcyjny lokal 123 m2 na ulicy Długiej

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum miasta, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych na ulicy Długiej. Lokal zn...

104 m² 57.69 zł/m² 8 pokoje

Lokale

52 329 03 90

2.500 zł

Lokal biurowy 70 m2 Toruńska

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pawilon usługowy w Bydgoszczy o powierzchni około 70m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń [56m2,...

70 m² 35.71 zł/m² 2 pokoje

Lokale

52 329 03 90

3.150 zł

Lokal do wynajęcia – parter, centrum miasta

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokal do wynajęcia - parter, centrum miasta, 45 zł/m² netto Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położo...

70 m² 45 zł/m² 4 pokoje

Lokale

523290390

13.500 zł

Lokal na wynajem, Stare Miasto, Bydgoszcz

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Lokal na wynajem, Stare Miasto, Bydgoszcz Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 300 m2 w odrestauro...

300 m² 45 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

7.200 zł

Loftowe poddasze usługowe na wynajem .

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Loftowe poddasze 160 m² | Centrum Bydgoszczy | Winda Na wynajem unikatowe, loftowe poddasze o powierzchni 160 m²...

160 m² 45 zł/m² 4 pokoje

Lokale

523290390

1.900 zł

Lokal usługowy 86m w Centrum do wynajecia

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o łącznej powierzchni 86m2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal dostępny jest od 1...

86 m² 22.09 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

52 329 03 90

Facebook
Facebook