📢

Ogłoszenia

990.000 zł

Zadbany dom na pięknej działce / potencjał

Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcy...

191 m² 5183.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

630.000 zł

SWOSZOWICE, DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 3 POK

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą skł...

90.6 m² 6953.64 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.200 zł

2-pok, logga, osobna kuchnia, od zaraz, dobra cena

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje s...

50 m² 44 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

3.200 zł

Całkowicie nowe / 1 wynajem / NOHO

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowic...

38 m² 84.21 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.900 zł

2 pokoje / osobna kuchnia / Przewóz – Płaszów

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - ...

54.68 m² 53.04 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

5.000 zł

3-pok, pełne wyposażenie z ogrodem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do w...

84 m² 59.52 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

2.200 zł

Umeblowane 2pok z balkonem, TV + Netflix

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mies...

36 m² 61.11 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.800 zł

Mieszkanie po remoncie/bezczynszowe/Stare Miasto

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w śc...

40 m² 70 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.500 zł

2-pok, ul. Królewska, parking dla mieszkańców

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA / u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimi...

55 m² 45.45 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.600 zł

Wynajmę 3-pok, doskonała lokalizacja

Wynajem | Małopolskie | Kraków

PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lok...

67 m² 38.81 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.650 zł

3-pok z garażem, balkon - dla rodziny

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurd...

52.7 m² 50.28 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Wynajmę 3-pok z balkonem, zwierzęta ok

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąc...

57 m² 43.86 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.700 zł

3 pok | os. Dywizjonu 303 | do wprowadzenia

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończo...

51 m² 52.94 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

4.900 zł

Wynajmę, przestronne w doskonałej lokalizacji

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - ...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

540.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie, lokal, dobra lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetne...

42.41 m² 12732.85 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

990.000 zł

3 pok / po remoncie/os. Teatralne

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania si...

68.8 m² 14389.53 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

619.000 zł

Gotowe do wejścia | 2 pok | duży balkon | parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,93 m 2 położone na I piętrze budynku z 2013 roku (oddany do użytkow...

46 m² 13456.52 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

465.000 zł

Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m² | balkon | ul. Mogilska | go...

21 m² 22142.86 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

689.000 zł

2 pokoje / Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: ...

47.52 m² 14499.16 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

835.000 zł

3-pok mieszkanie na Woli Duchackiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej częśc...

62.1 m² 13446.05 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook