📢

Ogłoszenia

4.500.000 zł

Willa z widokiem na jezioro w sercu Kaszub.

Sprzedaż | Pomorskie

LUKSUSOWA WILLA Z WIDOKIEM NA JEZIORO | 10 000 m² DZIAŁKI | OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Cena: 4 500 000 złNa sprzedaż...

830.01 m² 8 pokoje

Domy

508332465

460.000 zł

Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze

Sprzedaż | Dolnośląskie

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 p...

103.25 m² 4 pokoje

Domy

533620660

190.000 zł

Bezczynszowa kawalerka + działka pod garaż - Tur

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 30 mkw - Tur, 18 km od Bydgoszczy i 14 od Nakła nad Notecią.TYLKO W NASZYM BIURZE !!!...

30 m² 1 pokoje

Mieszkania

510789893

409.652 zł

Mieszkanie z potencjałem

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

48.2 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

501797974

850.000 zł

Tylko u nas!!!3 pokoje/rozkład/balkon/garaż/winda

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Dorota tel:533 620 660 ,,Nieruchomości Apartament"Oferta dostępna tylko u nas w biurze!!!Proponuję sprzedaż 3 pokojowego...

65.7 m² 3 pokoje

Mieszkania

533620660

1.090.000 zł

Duże 3-pok.mieszkanie/70m2/1.piętro/Bronowice

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 70 m² z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie ...

70 m² 15571.43 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

600.000 zł

Działka 3 ha z lasem i stawem | WZ | Jeleńcz

Sprzedaż | Pomorskie

TYLKO U NAS! DZIAŁKA 3,11 HA Z WARUNKAMI ZABUDOWY | JELEŃCZ - KASZUBYBiuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu ...

31100 m²

Działki

573095948

2.200.000 zł

Kęty, obręb Bielany, powiat oświęcimski

Sprzedaż | Małopolskie | Bielany

Kęty, obręb Bielany, powiat oświęcimski, województwo małopolskie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o pow...

31442 m² 69.97 zł/m²

2.250.000 zł

HALA|SOSNOWIEC|2 250 000 ZŁ| NIE PODLEGA VAT

Sprzedaż | Śląskie | Sosnowiec

Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 76...

1202 m² 1871.88 zł/m²

Lokale

2.480.000 zł

Charsznica. Działka inwestycyjna o pow. 1,0329 ha

Sprzedaż | Małopolskie | Charsznica

Charsznica. Działka inwestycyjna o pow. 1,0329 ha, zabudowana 2 halami. Działka komercyjna w całości utwardzona (bru...

10329 m² 240.1 zł/m²

Lokale

290.000 zł

Działka bud.o pow. 70 arów obok zjdadu a4 Rząsce

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 800 m2 W REJONIE ZJAZDU Z AUTOSTRADY A4 W RZĄSCE. Działka nr 25/2 (przed podziałem) w Rząsc...

800 m² 362.5 zł/m²

Działki

1.880.000 zł

Na sprzedaż - działka budowlana 2358 m², Kraków - Nowa Huta (Mogiła) Oferujemy piękną działkę budowlaną o powie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż - działka budowlana 2358 m², Kraków - Nowa Huta (Mogiła) Oferujemy piękną działkę budowlaną o powierz...

2358 m² 797.29 zł/m²

Działki

298.000 zł

Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o po

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o...

1004 m² 296.81 zł/m²

Działki

198.000 zł

Działka budowlana Sieciechowice blisko Krakowa / Iwanowic. Piękna, widokowa działka o wymiarach 35,7 m szerokości (front) i 42,

Sprzedaż | Małopolskie | Sieciechowice

Działka budowlana Sieciechowice blisko Krakowa / Iwanowic. Piękna, widokowa działka o wymiarach 35,7 m szerokości (fron...

1500 m² 132 zł/m²

Działki

1.980.000 zł

Pobiednik Wielki -Działka inwestycyjna (budowlana)

Sprzedaż | Małopolskie | Pobiednik Wielki

Pobiednik Wielki. Działka inwestycyjna (budowlana) 7310 m2 wraz z domem pod inwestycję deweloperską lub usługowo-hand...

7310 m² 270.86 zł/m²

Działki

998.000 zł

działka budowlana w Krakowie - Bronowice

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Małych pod zabudowę jednorodzinną. Prostokątna działka o pow. 105...

1024 m² 974.61 zł/m²

Działki

1.798.000 zł

Działka komercyjna o powierzchni 8700 m² położona w miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice. Teren w miejscowym planie zagos

Sprzedaż | Małopolskie | Rudno

Działka komercyjna o powierzchni 8700 m² położona w miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice. Teren w miejscowym planie z...

8700 m² 206.67 zł/m²

Działki

310.000 zł

Działka budowlana 4200 m2, Celiny blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Celiny

Działka budowlana 4200 m2, Celiny blisko Krakowa / Słomnik. Piękna, widokowa działka zlokalizowana w miejscowości Cel...

4200 m² 73.81 zł/m²

Działki

240.000 zł

Działka budowlana Polekarcice

Sprzedaż | Małopolskie | Koniusza

* zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlana Polekarcice, gmina Koniusza w powiecie proszowickim. Pię...

4800 m² 50 zł/m²

Działki

198.000 zł

Zdzięsławice, gmina Michałowice. Działka 15 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Zdzięsławice

Zdzięsławice, gmina Michałowice. Działka o pow. 1500 m2 (ok. 33 x 45 m) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Dz...

1500 m² 132 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook