📢

Ogłoszenia

2.750 zł

Apartament - Dzielnica Muzyczna

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. I. Paderewskiego. L...

54 m² 50.93 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

523290390

169.000 zł

Działka dobra lokalizacja, warunki zabudowy, media

Sprzedaż | Pomorskie

Działka budowlana w Chojnicach, super cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojnicach.DZIAŁKA:...

847 m²

Działki

728756637

22.360 zł

Targówek: lokal biurowy 260m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toru...

260 m² 3 piętro

Lokale

731321117

3.612 zł

Targówek: lokal biurowy 42m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Han...

42 m² 1 piętro

Lokale

731321117

18.920 zł

Targówek: lokal biurowy 220m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruń...

220 m² 1 piętro

Lokale

731321117

1.600 zł

Śródmieście: lokal biurowy 16 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszk...

16 m² 3 piętro

Lokale

731321117

2.064 zł

Targówek: lokal biurowy 24m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego T...

24 m² 4 piętro

Lokale

731321117

2.200 zł

Tylko u nas! Duże mieszkanie *WZGÓRZE WOLNOŚCI*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Karol Słomczyński720 885 210Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Byd...

59 m² 3 pokoje 6 piętro

Mieszkania

720885210

180.000 zł

Działka w Zajezierzu 300 m od jeziora.

Sprzedaż | Pomorskie

Wyjątkowa działka blisko jeziora - idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2...

2043 m²

Działki

728768624

550.000 zł

2 Domy i garaż na sprzedaż w Kurzętniku

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż działka ponad 1300 mkw. z 2 budynkami mieszkalnymi oraz 2-stanowiskowym garażem.Pierwszy budynek (od strony ...

196 m² 9 pokoje

Domy

510789934

790.000 zł

Duży dom gotowy do zamieszkania! Ładna okolica!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Ładny duży dom, gotowy do zamieszkania w spokojnej okolicy!!Oferujemy na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 170,5...

193 m² 6 pokoje

Domy

573095359

880.000 zł

Dom z 2 lokalami - centrum, Działdowo

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania!Lokalizacja - centrum DziałdowaNi...

305 m² 4 pokoje

Domy

513383034

1.215.000 zł

Działka z linią brzegową – Mazury, media, WZ!

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową nad Kanałem Dobrzyckim i Jeziorem Ewingi - w sercu zielonych Mazur, w mie...

11851 m²

Działki

513383034

339.000 zł

2 pokoje po generalnym remoncie, 41,4 m²

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

48.65 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

577112912

405 zł

Praga Północ:biuro wirtualne

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, pole...

1 m² 2 piętro

Lokale

731321117

14.818 zł

Praga Północ: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okol...

801 m² 4 piętro

Lokale

731321117

7.418 zł

Praga Północ: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w oko...

401 m² 2 piętro

Lokale

731321117

4.400 zł

LOKAL USŁUGOWY DO WYNAJĘCIA CZARNOCHOWICE

Wynajem | Małopolskie | Czarnochowice

* zdjęcia należą do Właściciela oferty Oferujemy na wynajem nowy LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 55,11 m² zlokaliz...

55.11 m² 79.84 zł/m² 1 pokoje

Lokale

6.900 zł

Lokal na wynajem 29-listopada, 139m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada D...

139 m² 49.64 zł/m² 3 pokoje

Lokale

14.500 zł

Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m2, Balice

Wynajem | Małopolskie | Zabierzów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring ...

325 m² 44.62 zł/m²

Lokale

Facebook
Facebook