📢

Ogłoszenia

69.000 zł

Działka na sprzedaż,Gąbinek

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1...

1031 m² 66.93 zł/m²

Działki

533 510 093

779.000 zł

Siedlisko 44 a w Ożarowie gm. Jastków (lubelskie).

Sprzedaż | Lubelskie | Jastków

Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 n...

114 m² 6833.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

274.000 zł

Działka budowlana w Łukowicy k/Limanowej

Sprzedaż | Małopolskie | Łukowica

Uzbrojona działka budowlana 19,5 a - Łukowica k. Limanowej Marzysz o własnym domu wśród malowniczych kr...

1949 m² 140.58 zł/m²

Działki

4.500 zł

Warsztat o pow. 450 m2 w centrum Proszowic!

Wynajem | Małopolskie | Proszowice

Hala warsztatowa o pow. 450 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala warsztatowa znajdująca się na parterze budyn...

450 m² 10 zł/m²

Lokale

2.200.000 zł

Teren inwestycyjny | zjazd z S8 | 9 459 m²

Sprzedaż | Łódzkie | Studzianki

Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej po...

9459 m² 232.58 zł/m²

Działki

99.000 zł

Działka pod dom | 16 ar | Beskid Wyspowy

Sprzedaż | Małopolskie | Żegocina

Działka budowlana 16 ar | Żegocina | Beskid Wyspowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów , poło...

1600 m² 61.88 zł/m²

Działki

110.000 zł

Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...

1318 m² 83.46 zł/m²

Działki

1.700.000 zł

Działka usługowa 1754 m² |ul.Klasztorna|inwestycja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni...

1754 m² 969.21 zł/m²

Działki

160.000 zł

Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54...

1809 m² 88.45 zł/m²

Działki

185.000 zł

Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59...

1915 m² 96.61 zł/m²

Działki

420.000 zł

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/2 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...

3704 m² 113.39 zł/m²

Działki

630.000 zł

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/2 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54...

5322 m² 118.38 zł/m²

Działki

145.000 zł

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Ka

Sprzedaż | Małopolskie | Podolany

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Kalwari...

1004 m² 144.42 zł/m²

Działki

95.000 zł

Kamionna - działka 12 arów w Beskidzie Wyspowym!

Sprzedaż | Małopolskie | Trzciana

Kamionna, gm. Trzciana, działka budowlana o pow. 12 arów. Działka budowlana o pow. 12 arów położona w miejscow...

1226 m² 77.49 zł/m²

Działki

990.000 zł

Dom wolnostojący + Garaż wolnostojący

Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zami...

114 m² 8684.21 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.200 zł

2 pok mieszkanie przy DH Wanda!

Wynajem | Małopolskie | Kraków

2 pokoje z balkonem po remoncie | DH Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2...

38 m² 57.89 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

3.400.000 zł

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny

Sprzedaż | Małopolskie | Sułkowice

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość poło...

631.15 m² 5386.99 zł/m² 11 pokoje

Domy

2.500 zł

Wynajem | 3 pok | 47m2 | balkon | os. Wysokie

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje | 47 m² | balkon | 1 piętro | os. Wysokie | Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie...

47 m² 53.19 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

690.000 zł

2 pokoje 64,7 m² | balkon | golf | Paczółtowice

Sprzedaż | Małopolskie | Paczółtowice

2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mi...

64.72 m² 10661.31 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

399.000 zł

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² ,

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytk...

23.1 m² 17272.73 zł/m² 1 pokoje 9 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook