📢

Ogłoszenia

1.250.000 zł

Klimatyczny dom, szergówka z ogródkiem, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

KLIMATYCZNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - CISZA I SPOKÓJ W PODKRAKOWSKICH BIBICACH LOKALIZACJA: Bibice to mie...

110 m² 11363.64 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.600.000 zł

Przegorzały, dom bliźniak 5 pokoi, balkony

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną p...

260.82 m² 9968.56 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.540.000 zł

Dom wolnostojący 313m2 z basenem-blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Krzeszowice

WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 300 m² DUŻA DZIAŁKA 15,92 AR | MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA | BASEN | BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ ...

313.49 m² 4912.44 zł/m² 7 pokoje

Domy

3.800.000 zł

Pensjonat z widokiem na Giewont!

Sprzedaż | Małopolskie | Zakopane

Zakopane - Krzeptówki | Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprz...

230 m² 16521.74 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Dom pod Krakowem,5 sypialni, piwnice,z potencjałem

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony ...

232 m² 5603.45 zł/m² 6 pokoje

Domy

3.450.000 zł

Dom, rezydencja, firma, biura, ogród, inwestycja

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

WIELICZKA - NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM - DOM, WILLA, SIEDZIBA FIRMY, PIĘKNY OGRÓD LOKALIZACJA: ...

775.2 m² 4450.46 zł/m² 12 pokoje

Domy

1.620.000 zł

Wygodny rodzinny dom w malowniczej okolicy.

Sprzedaż | Małopolskie | Grzechynia

Wyjątkowe ranczo z własnym lasem - przestrzeń, styl i natura w idealnej harmonii Ogłoszenie zawiera zdjęcia Wła...

225 m² 7200 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.299.000 zł

Dom przy Polach Witkowickich, Prądnik Biały

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa cena tylko do 25 kwietnia z 1390 000zł na 1299 000zł. Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki ...

170 m² 7641.18 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.999.999 zł

Nowoczesna willa premium

Sprzedaż | Małopolskie | Zawada

Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze wil...

299 m² 6688.96 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.000 zł

Mieszkanie do wynajęcia z balkonem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie je...

38.5 m² 51.95 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.200 zł

OKAZJA WOLNE OD ZARAZ 2 POKOJE UL. WROCŁAWSKA

Wynajem | Małopolskie | Kraków

WOLNE I 2 POKOJE | UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wyna...

32 m² 68.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

4.900 zł

71m2, Stańczyka, Bronowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym o...

71.13 m² 68.89 zł/m² 4 pokoje 5 piętro

Mieszkania

2.200 zł

3 pokoje | balkon | Na Stoku| od zaraz

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje | balkon | piwnica | os. Na Stoku | dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o ...

41 m² 53.66 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

10.000 zł

Dwie sypialnie na Ludwinowie, inwestycja z basenem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojo...

110 m² 90.91 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Jacuzzi, 45m2, ogródek Michałowice

Wynajem | Małopolskie | Michałowice

Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchen...

40 m² 47.5 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

4.500 zł

Mieszkanie na wynajem dla pracowników Kraków

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla prac...

38 m² 118.42 zł/m² 2 pokoje 9 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Kawalerka przy ul Walerego Sławka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jas...

32.39 m² 58.66 zł/m² 1 pokoje 7 piętro

Mieszkania

2.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 pi...

48 m² 41.67 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Centrum Krakowa| 63 m² | 2 pokoje | Grzegórzki|

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Centrum Krakowa | 63 m² | 2 pokoje | Kamienica | Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o ...

63.27 m² 42.67 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.500 zł

Stare Podgórze, 2 pokoje na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkani...

40 m² 87.5 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook