📢

Ogłoszenia

3.700 zł

2 Pokoje balkon, centrum tramwaj Zakrzówek

Wynajem | Małopolskie | Kraków

DO WYNAJĘCIA: WYSOKI STANDARD - DWA POKOJE - DUŻY BALKON - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - UL. PIETRUSIŃSKIEGO LOKALIZ...

46.9 m² 78.89 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

2 pokoje, wynajem, Krowodrza, parking, balkon

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce...

38 m² 78.95 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.400 zł

Plac Wolnica, Centrum, 2 pokoje na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego ...

46 m² 73.91 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.300 zł

38m2, osiedle Podwawelskie, Stare Dębniki

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie 38m2 na osiedlu Podwawelskim na Starych Dębnikach. Lokalizacja najbardziej poszu...

38 m² 60.53 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.000 zł

KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE / 46M2 / BALKON /

Wynajem | Małopolskie | Kraków

KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty...

46 m² 43.48 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

5.500 zł

Nowoczesny apartament z tarasem w sercu Zabłocia

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zl...

55 m² 100 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Kawalerka, Rynek Podgórski

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawal...

28 m² 82.14 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

799.000 zł

Super lokalizacja uczelnie 2 pokoje balkon tramwaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek ...

36.76 m² 21735.58 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

1.030.000 zł

75m2, Dębniki-Kliny Borkowskie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o po...

75.03 m² 13727.84 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

999.000 zł

Ruczaj, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄ...

68 m² 14691.18 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

558.000 zł

Kawalerka w Łagiewnikach z przestronną kuchnią!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości!...

37.3 m² 14959.79 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

680.000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50m 2 , zlokalizowane przy ul. C...

48.5 m² 14020.62 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.250.000 zł

Eleganckie mieszkanie w zabytkowej kamienicy

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Ka...

77.24 m² 16183.32 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.499.000 zł

Luksusowy Loft z Domowym SPA – Kraków, Złocień

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU - NOWOCZESNY DWUPOZIOMOWY LOFT Z STREFĄ SPA Kraków - Nowe Osiedle Biuro Nieruch...

87.98 m² 17037.96 zł/m² 5 pokoje 3 piętro

Mieszkania

886.000 zł

Panoramiczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią !

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Bratysławska, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność...

49.3 m² 17971.6 zł/m² 2 pokoje 15 piętro

Mieszkania

759.000 zł

Os. Albertyńskie 3 pokoje, balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Bieńczyce, 2-pok. mieszkanie, po generalnym remoncie, na Os Albertyńskim. Mieszkanie funkcjonalne, dobrze zapl...

48.5 m² 15649.48 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.099.000 zł

83m2+238m2 ogródek+dwa m. postojowe

Sprzedaż | Małopolskie | Wielka Wieś

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu o powierzchni 83 m² wraz z dużym ogrodem o powierzchni 238 m² oraz dwoma miejsc...

83.3 m² 13193.28 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

599.000 zł

Ustawne mieszkanie z jedna sypialnią na Podgórzu!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul....

34 m² 17617.65 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.299.000 zł

4 pokoje - 89m2 - 2 balkony - garaż - Bochnia

Sprzedaż | Małopolskie | Bochnia

4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m² + komórka lokatorska Na sp...

89.11 m² 14577.49 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

950.000 zł

Kameralne 3 pokoje z dużym balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KRAKÓW - DĘBNIKI / KLINY Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 74,5 m² Idealne dla rodziny lub jako inwestycja...

74.5 m² 12751.68 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook