📢

Ogłoszenia

2.890.000 zł

Dom Lusina, Mogilany

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o p...

170 m² 17000 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.865.000 zł

Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | Ruczaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudow...

216 m² 8634.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

999.000 zł

Zielona Oaza Nowoczesny Dom w Stylu Stodoły

Sprzedaż | Małopolskie | Myślenice

Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szere...

81 m² 12333.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.650.000 zł

Nowoczesny dom z ogrodem 155m2

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Nowoczesny Dom z ogrodem - Brzozówka - koło Krakowa Przestrzeń, światło i komfort życia - dom gotowy na Twój styl....

235.28 m² 7012.92 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.190.000 zł

Dom z kominkiem i fotowoltaiką

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Zielonki Marszowiec - komfortowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Bracia Sadurscy - o...

120 m² 9916.67 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.170.000 zł

Gotowy do zamieszkania dom na cudownej działce 25a

Sprzedaż | Małopolskie | Siepraw

Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce o pow. 25 arów w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapra...

121.6 m² 9621.71 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dwa domy w otoczeniu Puszczy Niepołomickiej.

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwyk...

250 m² 10000 zł/m² 10 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Budynek z 6 niezależnymi apartamentami.

Sprzedaż | Małopolskie | Niepołomice

Willa Dębowa - komfort, natura i gotowy biznes w sercu Niepołomic Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjn...

234.93 m² 10641.47 zł/m² 12 pokoje

Domy

1.200.000 zł

Rząska dom 250 m2 działka 6 arów ocieplony

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

DOM POD KRAKOWEM - RZĄSKA - UL. AKACJOWA - 250 m2 - DZIAŁKA 6 ARÓW LOKALIZACJA Rząska niewielka miejscowość ...

180 m² 6666.67 zł/m² 7 pokoje

Domy

1.550.000 zł

Wygodne domy pod lasem w Podgórkach Tynieckich.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony | 202,10 m² | do wyboru ...

101.05 m² 15338.94 zł/m² 6 pokoje

Domy

829.000 zł

Boryczów szeregówka 3 pokoje ogród

Sprzedaż | Małopolskie | Niepołomice

NIEPOŁOMICE - OSIEDLE BORYCZÓW - UL. OFICERSKA - SZEREGÓWKA - OGRÓD - MIEJSCE PARKINGOWE LOKALIZACJA: Oddalo...

67.7 m² 12245.2 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.390.000 zł

Dom 200m2, Michałowice

Sprzedaż | Małopolskie | Michałowice

Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana ...

260 m² 5346.15 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.250.000 zł

Klimatyczny dom, szergówka z ogródkiem, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

KLIMATYCZNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - CISZA I SPOKÓJ W PODKRAKOWSKICH BIBICACH LOKALIZACJA: Bibice to mie...

110 m² 11363.64 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.600.000 zł

Przegorzały, dom bliźniak 5 pokoi, balkony

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną p...

260.82 m² 9968.56 zł/m² 5 pokoje

Domy

3.800.000 zł

Pensjonat z widokiem na Giewont!

Sprzedaż | Małopolskie | Zakopane

Zakopane - Krzeptówki | Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprz...

230 m² 16521.74 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Dom pod Krakowem,5 sypialni, piwnice,z potencjałem

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony ...

232 m² 5603.45 zł/m² 6 pokoje

Domy

3.450.000 zł

Dom, rezydencja, firma, biura, ogród, inwestycja

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

WIELICZKA - NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM - DOM, WILLA, SIEDZIBA FIRMY, PIĘKNY OGRÓD LOKALIZACJA: ...

775.2 m² 4450.46 zł/m² 12 pokoje

Domy

1.620.000 zł

Wygodny rodzinny dom w malowniczej okolicy.

Sprzedaż | Małopolskie | Grzechynia

Wyjątkowe ranczo z własnym lasem - przestrzeń, styl i natura w idealnej harmonii Ogłoszenie zawiera zdjęcia Wła...

225 m² 7200 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.299.000 zł

Dom przy Polach Witkowickich, Prądnik Biały

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa cena tylko do 25 kwietnia z 1390 000zł na 1299 000zł. Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki ...

170 m² 7641.18 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.999.999 zł

Nowoczesna willa premium

Sprzedaż | Małopolskie | Zawada

Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze wil...

299 m² 6688.96 zł/m² 5 pokoje

Domy

Facebook
Facebook