📢

Ogłoszenia

444.500 zł

M2 z klimatyzacją – balkon│piwnica│wysoki standard

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Nowoczesne M2 z klimatyzacją - balkon │ piwnica │ wysoki standardNa sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie...

47.32 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

510789934

140.000 zł

Tylko u nas! Mieszkanie 64m2 z garażem Grudziądz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie bezczynszowe | pod wynajem | do dalszej sprzedaży | dla rodziny z dziećmi | do remontu | Grudziądz | centrum ...

63.62 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576477800

615.000 zł

Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne

Sprzedaż | Pomorskie

  NOWE POGODNE   Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament ...

64.5 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

728746549

2.530 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku na

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku...

50.6 m² 50 zł/m² 2 pokoje

Lokale

3.950.000 zł

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy o pow. 2000 m2 usytuowany na działkach o łącznej pow. 4800 m2 w miejscowości Leżajsk pr

Sprzedaż | Podkarpackie | Leżajsk

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy o pow. 2000 m2 usytuowany na działkach o łącznej pow. 4800 m2 w miejscowości L...

2000 m² 1975 zł/m²

1.300 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...

27.4 m² 47.45 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

6.500 zł

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą dział

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...

218 m² 29.82 zł/m² 4 pokoje

Lokale

2.700 zł

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komfortowy i

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...

57 m² 47.37 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Lokale

2.300 zł

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

44 m² 52.27 zł/m² 2 pokoje

Lokale

5.200 zł

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...

130 m² 40 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.800 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zabytk

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zab...

90 m² 20 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

2.500 zł

Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny lokal

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny ...

60 m² 41.67 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

3.900 zł

Wynajem | Śląskie | Kozy

120 m² 32.5 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Lokale

2.700 zł

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

108 m² 25 zł/m² 5 pokoje 2 piętro

Lokale

650.000 zł

Obniżka ceny!!! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - TERAZ 650 000 zł brutto! Marzysz o uciec

Sprzedaż | Śląskie | Jaworze

Obniżka ceny!!! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - TERAZ 650 000 zł brutto! Marzysz o uci...

8529 m² 76.21 zł/m²

Działki

239.000 zł

Działki budowlane z potencjałem w Rybarzowicach!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpoś...

1879 m² 127.2 zł/m²

Działki

870.320 zł

Unikat - działka budowlana przy lesie!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, p...

3784 m² 230 zł/m²

Działki

220.000 zł

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki p

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki położo...

5151 m² 42.71 zł/m²

Działki

599.000 zł

OFERTA SPRZEDAŻY - Działki inwestycyjne w Chrzanowie Nr ewidencyjne : 563/5 i 563/6 Łączna powierzchnia : 3 895 m²

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

OFERTA SPRZEDAŻY - Działki inwestycyjne w Chrzanowie Nr ewidencyjne : 563/5 i 563/6 Łączna powierzchnia : 3 895...

3895 m² 153.79 zł/m²

Działki

1.197.000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 41 064 m2. W dobrej lokalizacji drogi powiatowej prowadzącej na Nisko, Stalową Wolę.

Sprzedaż | Podkarpackie | Ulanów

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 41 064 m2. W dobrej lokalizacji drogi powiatowej prowadzącej na Nisko, Stalową ...

41064 m² 29.15 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook