📢

Ogłoszenia

1.097.000 zł

Przestrzenny dom w okolicach Mogilan.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Przestronny dom z panoramą widokową i ogromnym potencjałem - Chorowice Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój...

139 m² 7892.09 zł/m² 7 pokoje

Domy

790.000 zł

Trzebunia - całoroczny dom z bali!

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni | 7,5 ara | Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy ...

174.96 m² 4515.32 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.119.000 zł

Domy wolnostojące Zwierzyniec

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Z...

159 m² 13327.04 zł/m² 5 pokoje

Domy

620.000 zł

Dom wolnostojący,111m2, Dojazdów, Kocmyrzów

Sprzedaż | Małopolskie | Dojazdów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojaz...

130 m² 4769.23 zł/m² 4 pokoje

Domy

699.000 zł

Dom na wsi, działka 8 ar, duży garaż

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

-------------- AKTUALIZACJA - REZERWACJA ------------------ KŁOKOCZYN GM. CZERNICHÓW - DOM NA WSI 100 m2, D...

115 m² 6078.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

869.000 zł

Dom 98m2, Kraków koło Igołomskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. ...

123 m² 7065.04 zł/m² 4 pokoje

Domy

849.000 zł

Dom 98m2, Kraków koło Igołomskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

123 m² 6902.44 zł/m² 4 pokoje

Domy

690.000 zł

Dom wolnostojący w stanie surowym - Bębło - 130m2

Sprzedaż | Małopolskie | Wielka Wieś

Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 ...

187 m² 3689.84 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.295.000 zł

Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogóde...

150 m² 8633.33 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.500.000 zł

Dom nad jeziorem z dużą działką widokową.

Sprzedaż | Małopolskie | Stryszów

Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natu...

62 m² 24193.55 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.150.000 zł

DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY INWESTYCJA

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość...

220 m² 9772.73 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.150.000 zł

Nowe domy zabudwa bliźniaczej Zabierzów

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko ...

161.73 m² 7110.62 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.420.000 zł

Świetnie urządzony blizniak w Zielonkach

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedl...

120 m² 11833.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

470.000 zł

Centrum Iwanowic Włościańskich, Dom lub lokal

Sprzedaż | Małopolskie | Iwanowice Włościańskie

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W ...

75 m² 6266.67 zł/m² 2 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dom wolnostojący, na 11 arowej działce.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od...

343.6 m² 7275.9 zł/m² 6 pokoje

Domy

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

*część zdjęć w ofercie należy do właściciela domu Nowoczesne domy wolnostojące 7min od Krakowa - spokój, przestrzeń...

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

595.000 zł

Dom w spokojnej okolicy Jeziora Dobczyckiego.

Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice

Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od ...

155 m² 3838.71 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Dom na wsi, duża działka 30 km od Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Pojałowice

DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejs...

265 m² 3392.45 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.649.000 zł

Gotowy dom, wolnostojący, Słomniki, taras, basen

Sprzedaż | Małopolskie | Polanowice

Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą dz...

274.5 m² 6007.29 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

Facebook
Facebook