75.600 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż garaż murowany po generalnym remoncie, nowa wylewka na podłodze, odmalowany, nowa instalacja elektryczna....
15 m²
5040 zł/m²
52 329 03 90
85.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż garaż o pow. 20 m2 położony w zabudowie szeregowej, w podwórzu przy ul. Gdańskiej. Garaż jest murowany po...
20 m²
4250 zł/m²
52 3290390
3.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyp...
120 m²
25 zł/m²
523290390
9.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldz...
523290390
5.250 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu m...
350 m²
15 zł/m²
523290390
13.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na wynajem dostępna jest przestronna powierzchnia magazynowa przy ulicy Rynkowskiej, składająca się z trzech hal o łąc...
650 m²
20 zł/m²
52 329 03 90
5.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum miasta, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych na ulicy D...
115 m²
43.48 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
52 329 03 90
6.090 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na wynajem nowoczesny lokal magazynowo - handlowy, Fordon. Polecam nowo wybudowany obiekt z pomieszczeniami biurowo...
210 m²
29 zł/m²
52 329 03 90
2.300 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze nowego biurowca przy ulicy Szajnochy o powierzchni ok 25 m2. Możliwość montażu ...
25 m²
92 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
52 329 03 90
3.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Komfortowy lokal biurowy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Długiej, usytuowany na drugim piętrze prestiżowej kamienicy....
70 m²
50 zł/m²
2 piętro
52 329 03 90
550 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pomieszczenia biurowe / magazynowe - Bydgoszcz, os. Glinki Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomie...
20 m²
27.5 zł/m²
523290390
1.395 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokale użytkowe do wynajęcia w samym centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowej kamienicy po modernizacji. Budynek ocieplon...
31 m²
45 zł/m²
1 piętro
523290390
2.690 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokal użytkowy - 107,6 m² - 25 zł/m² netto - Bydgoszcz, osiedle Glinki Na wynajem przestronny lokal ...
107.6 m²
25 zł/m²
5 pokoje
523290390
1.332 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokale biurowe - ul. Gdańska, Bydgoszcz (Centrum) Do wynajęcia oferujemy lokale biurowe mieszczące...
29.6 m²
45 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
523290390
6.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum miasta, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych na ulicy Długiej. Lokal zn...
104 m²
57.69 zł/m²
8 pokoje
52 329 03 90
2.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pawilon usługowy w Bydgoszczy o powierzchni około 70m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń [56m2,...
70 m²
35.71 zł/m²
2 pokoje
52 329 03 90
3.150 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokal do wynajęcia - parter, centrum miasta, 45 zł/m² netto Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położo...
70 m²
45 zł/m²
4 pokoje
523290390
13.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Lokal na wynajem, Stare Miasto, Bydgoszcz Na wynajem dwupoziomowy lokal o powierzchni 300 m2 w odrestauro...
300 m²
45 zł/m²
52 329 03 90
7.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Loftowe poddasze 160 m² | Centrum Bydgoszczy | Winda Na wynajem unikatowe, loftowe poddasze o powierzchni 160 m²...
160 m²
45 zł/m²
4 pokoje
523290390
1.900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o łącznej powierzchni 86m2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal dostępny jest od 1...
86 m²
22.09 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
52 329 03 90