📢

Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice

[Sprzedaż] Domy

Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice
Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice

Cena: 1.899.000 zł (do negocjacji)

Dodane przez: braciasadurscy
Region: Małopolskie Kraków
Agent: Mariusz Krupa
E-mail: mariusz@sadurscy.pl
Telefon komórkowy: +48 572-985-869

pokaż adres email...

Opublikowano: 11-05-2026 | Wygaśnie: 11-05-2027 | Wyświetleń: 4

ID ogłoszenia: 166355 | Numer oferty: BS4-DS-315209

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 152.77 m²
Pow. działki: 1000 m2
Pow. całkowita: 152.77 m²
Cena za m2: 12430.45 zł/m²
Liczba pokoi: 4 pokoje
Liczba pięter: 1
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Okna: PCV 3 komorowe
Rok budowy: 2023
Ogrzewanie: inne
Forma własności: Własność
Dach: dachówka ceramiczna
Szerokość działki (mb): 35
Data aktualizacji: 2026-05-08

Opis

KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA

LOKALIZACJA:
Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice.
To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 m2 posadowiony jest dom z 2023 roku.
Granicę pomiędzy miastami wyznacza rzeka Wisła, gdzie zaraz po jej przekroczeniu jest dostępna pełna infrastruktura.
Do 2 km mamy dostęp do sklepów wielkopowierzchniowych: Kaufland, Netto, Biedronka czy marketu budowlanego Mrówka.
Przystanek komunikacji autobusowej jest zaledwie 100 m od domu ( linia 111, A37).
Do centrum Niepołomic ( Zamek Królewski, restauracje, sklepy, punkty usługowe, park) jest tylko 3 km.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dom o powierzchni 153 m2 z 2023 roku posadowiony jest na płaskiej działce10-arowej.
Budowany dla właścicieli z pustaka ceramicznego, wykończony i ocieplony 20 cm styropianem.
Budynek posiada wylaną płytę żelbetową i stanowi potencjał w adaptacji poddasza na dodatkowe pokoje czy przestrzeń typu open space.
Zaprojektowany w optymalny sposób, aby komunikacja i rozkład pomieszczeń był dużym udogodnieniem.

Rozkład pomieszczeń:
- pokój dzienny z jadalnią i półotwartą kuchnią ( 39,57 m2 + 11,63 m2) stanowiący strefę dzienną liczy ponad 50 m2
- dużym atutem jest ukryta w zabudowie kuchennej duża spiżarnia o powierzchni 3,77 m2