📢

Działka pod dom w otoczeniu lasu i natury

[Sprzedaż] Działki

Działka  pod dom w otoczeniu lasu i natury
Działka  pod dom w otoczeniu lasu i natury Działka  pod dom w otoczeniu lasu i natury Działka  pod dom w otoczeniu lasu i natury Działka  pod dom w otoczeniu lasu i natury

Cena: 249.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Placydów
Agent: Aleksandra Zalewska
E-mail: azalewska@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 728 544 655

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167767 | Numer oferty: BESP-GS-15391

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 1051 m²
Cena za m2: 236.92 zł/m²
Typ działki: budowlana
Szerokość działki (mb): 22
Data aktualizacji: 2026-05-08

Opis

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice.

Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni?
Działka w Placydowie to świetna opcja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą.

Oferujemy pięknie położoną nieruchomość o powierzchni 1051 m² w obrębie Placydów - Wola Grzymkowa, na granicy administracyjnej Aleksandrowa Łódzkiego i Łodzi.
Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Okolica oferuje dużo zieleni, ciszę i spokój.
Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, jest częściowo nasadzona i ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga prywatna z udziałem w tej drodze.

Media: prąd, woda, gaz bezpośrednio przy działce.

Atuty nieruchomości:
- lokalizacja - bliskość Aleksandrowa Łódzkiego i Łodzi (granica administracyjna)
- komunikacja - szybki dojazd do Autostrady A2, drogi ekspresowej S14 i trasy S8
- położenie - natura wokół, luźna zabudowa mieszkaniowa

Polecam- to dobra oferta w tej lokalizacji. Jeśli szukasz miejsca pod dom z dala od zgiełku, a jednocześnie z sensownym dojazdem do miasta, ta działka zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Cena działki: 249 000 zł (do negocjacji).
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu. Działka gotowa do zakupu.

Zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu - od prezentacji nieruchomości do przekazania kluczy.