📢

Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów

[Sprzedaż] Działki

Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów
Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów

Cena: 249.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Drużbice
Agent: Agnieszka Markowicz
E-mail: amarkowicz@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 666 829 596

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167771 | Numer oferty: BESP-GS-15344

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 937 m²
Cena za m2: 265.74 zł/m²
Forma własności: własność
Typ działki: inna
Szerokość działki (mb): 22
Data aktualizacji: 2026-05-18

Opis

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości.
Działka z domkiem letniskowym i budynkiem gospodarczym w otoczeniu lasów.

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę z domkiem letniskowym oraz budynkiem gospodarczym położoną w miejscowości Brzezie w gminie Drużbice. Działka o powierzchni 937 m.kw (tereny Bi - z możliwością przekształcenia na tereny mieszkaniowe "B"), domek letniskowy typu Brda o powierzchni zabudowy 56 m.kw ( taras o pow. ok.10 m.kw), budynek gospodarczy o powierzchni ok.10 m.kw. Domek składa się z salonu (z wyjściem na taras), kuchni oraz sypialni (możliwość przekształcenia na łazienkę), na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Okna drewniane z ekspozycją na wschód-zachód. Działka zagospodarowana, część terenu wyłożona płytami betonowymi, teren ogrodzony (siatka, płyty betonowe, brama metalowa).
W budynku gospodarczym znajduje się łazienka.
Media: energia elektryczna, woda, gaz-butla, światłowód, brak kanalizacji.
Cicha, spokojna okolica. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domki letniskowe/całoroczne, las.
W niedalekiej odległości (ok.600 m) przystanek PKS.
Stan prawny: własność z księgą wieczystą.

Cena: 249 000 zł

Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.