📢

Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja

[Sprzedaż] Działki

Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja
Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja Działka na obrzeżach miasta, super lokalizacja

Cena: 99.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Łódź
Agent: Aleksandra Zalewska
E-mail: azalewska@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 728 544 655

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167769 | Numer oferty: BESP-GS-15160

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 496 m²
Cena za m2: 199.6 zł/m²
Forma własności: inny
Szerokość działki (mb): 30
Data aktualizacji: 2026-04-16

Opis

Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja.

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice.
Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow.496 m.kw położoną na obrzeżach Łodzi - os. Bałuty ul. Czcibora. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Świetna lokalizacja, dobre połączenie. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu domków jednorodzinnych i lasów. Działka nie jest ogrodzona. Media w drodze: Woda ok 5m , oraz prąd i gaz ok. 19m. Działka idealna dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie komfort i wygodę, ponieważ znajduje się w niedalekiej odległości od miasta.
Działka z ograniczeniami zabudowy, szczegóły dostępne u opiekuna oferty.
Cena: 99 000zł do negocjacji

Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy. Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Kontakt:
Aleksandra Zalewska
BESTATE Nieruchomości
tel: 728 544 655
e-mail: azalewska @bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.bestate.com.pl/pabianice
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 22004)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo