📢

Działki, cicha, spokojna okolica, lasy

[Sprzedaż] Działki

Działki, cicha, spokojna okolica, lasy
Działki, cicha, spokojna okolica, lasy Działki, cicha, spokojna okolica, lasy Działki, cicha, spokojna okolica, lasy Działki, cicha, spokojna okolica, lasy Działki, cicha, spokojna okolica, lasy Działki, cicha, spokojna okolica, lasy

Cena: 102.640 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Dłutów
Agent: Agnieszka Markowicz
E-mail: amarkowicz@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 666 829 596

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167770 | Numer oferty: BESP-GS-15304

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 1283 m²
Cena za m2: 80 zł/m²
Typ działki: inna
Szerokość działki (mb): 39
Data aktualizacji: 2026-05-18

Opis

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice.
Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów.

153/5 1746 m.kw - prostokąt: 55 m (front), dojazd drogą gruntową, zalesiona,
153/8 1283 m.kw - prostokąt: 39 m (front), dojazd drogą gruntową, zalesiona,
153/11 1394 m.kw - trapez, 40m/30m (front), dojazd drogą gruntową (z dwóch stron), zalesiona,
153/12 1453 m.kw - trapez, 50m/40m (front), dojazd drogą gruntową (z dwóch stron), zalesiona,
153/15 1600 m.kw - trapez, 40m (front), dojazd drogą asfaltową, bez zalesienia,
153/17 1181 m.kw, prostokąt: 40m (front), dojazd drogą asfaltową, bez zalesienia,
153/19 1130 m.kw, prostokąt: 40 (front), dojazd drogą asfaltową, bez zalesienia,
153/21 1630 m.kw, trapez: 60/26 (front),dojazd drogą asfaltową, bez zalesienia

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży osiem działek położonych w miejscowości Świerczyna w gminie Dłutów. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy letniskowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ( ML/MN).
Działki nie są ogrodzone. Media: woda i sieć telekomunikacyjna w drodze, prąd na działkach, brak kanalizacji.
Cicha, spokojna okolica. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domki letniskowe/całoroczne, las.
W niedalekiej odległości (ok.500 m) przystanek PKS.
Bardzo dobra lokalizacja - do Pabianic ok.15 km ,do centrum Łodzi ok.35 km.