📢

Szukaj: Bielsko-Biała Śląskie

1.300 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w elega

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...

27.4 m² 47.45 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

6.500 zł

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą dział

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...

218 m² 29.82 zł/m² 4 pokoje

Lokale

2.700 zł

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komfortowy i

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...

57 m² 47.37 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Lokale

5.200 zł

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...

130 m² 40 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.800 zł

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zabytk

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zab...

90 m² 20 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

2.700 zł

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

108 m² 25 zł/m² 5 pokoje 2 piętro

Lokale

220.000 zł

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki p

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki położo...

5151 m² 42.71 zł/m²

Działki

2.289.000 zł

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamienicy i Wap

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Luksusowa rezydencja położona w najbardziej pożądanej części Bielska-Białej, przy ulicy Łowieckiej - pogranicze Kamien...

172.4 m² 13277.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

440.040 zł

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała + 60 km D

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

OFERTA NA BUDOWĘ DOMU PREFABRYKOWANEGO Z KERAMZYTU na działce u klienta Obszar działania: Bielsko-Biała ...

97.07 m² 4533.22 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.100 zł

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni ofertę idea

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...

37 m² 56.76 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

477.972 zł

Mieszkanie na zboczu wzgórza w Bielsku-Białej!

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...

46.86 m² 10200 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.056.000 zł

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu północn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...

85 m² 24188.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

509073956

557.175 zł

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada wzn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...

58.65 m² 9500 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

640.000 zł

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszam...

61.1 m² 10474.63 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

524.726 zł

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczeniu

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...

48.14 m² 10900 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

594.090 zł

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...

42 m² 14145 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503.139 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża g&oac

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...

42.61 m² 11808 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

502.677 zł

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szlak&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...

42.42 m² 11850 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

466.830 zł

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacer&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i s...

40.95 m² 11400 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

501.509 zł

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W o

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W...

46.58 m² 10766.62 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook