📢

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą dział

[Wynajem] Lokale

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział
Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała   Idealne na: szkołę tańca, cichą dział

Cena: 6.500 zł

Dodane przez: BogasiewiczNieruchomosci
Region: Śląskie Bielsko-Biała
Agent: Łucja Bogasiewicz
E-mail: biuro@bogasiewicz-nieruchomosci.pl
Telefon komórkowy: 781 801 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 12-05-2026 | Wygaśnie: 12-05-2027 | Wyświetleń: 4

ID ogłoszenia: 166468 | Numer oferty: H4U-LW-237

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 218 m²
Cena za m2: 29.82 zł/m²
Liczba pokoi: 4 pokoje
Liczba pięter: 1
Ogrzewanie: ekogroszek
Stan wykończenia: Do wprowadzenia
Nr licencji: 13920
Data aktualizacji: 2025-06-24

Opis

Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała

Idealne na: szkołę tańca, cichą działalność, magazyn, sklep, hurtownię

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny i wszechstronny obiekt o łącznej powierzchni 218 m² , w skład którego wchodzą:

✅ Powierzchnie biurowe: 46 m²
✅ Pomieszczenia produkcyjno-magazynowe: 115 m²
✅ Wiata magazynowa: 57 m²

Układ obiektu

4 pomieszczenia biurowo-magazynowe (możliwość adaptacji)

Aneks kuchenny

WC

Możliwość prowadzenia różnych rodzajów działalności: usługowej, handlowej, edukacyjnej, magazynowej

Lokalizacja

Bielsko-Biała, dzielnica Kamienica - spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana

Szybki dojazd do centrum miasta i obwodnicy

Przystanek autobusowy w pobliżu

Wyposażenie i udogodnienia

Teren ogrodzony i monitorowany

System alarmowy

2 bramy rozładunkowe

Własny parking przed budynkiem

Utwardzony dojazd

Wysokość hali umożliwiająca swobodne manewrowanie

Cena

6 500 zł netto/miesięcznie

Dodatkowo płatne media wg zużycia

Kaucja: 2-miesięczny czynsz

Dostępne od zaraz!

Nie czekaj - świetna przestrzeń dla Twojego biznesu czeka właśnie na Ciebie!

Zapraszam na prezentację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Łucja Bogasiewicz (licencja nr: 13920)

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica