📢

Ogłoszenia

1.298.000 zł

208 m2 dwa poziomy w samym sercu Trzebnicy

Sprzedaż | Dolnośląskie

Dom w centrum Trzebnicy z lokalem usługowymNa sprzedaż wielofunkcyjna kamienica w doskonałej lokalizacji.Znajduje się w ...

207.44 m² 3 pokoje

Domy

570644040

1.090.000 zł

Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica

Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt / pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w m...

380 m² 2868.42 zł/m²

14.000 zł

Lokal usługowo-biurowy, 170 m², Zabłocie, parter

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal usługowo-biurowy / 170 m² / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal ...

170 m² 82.35 zł/m²

Lokale

16.800 zł

Powierzchnie biurowe, szkolne na Starym Mieście

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto)....

210 m² 80 zł/m² 2 piętro

Lokale

5.500 zł

Nowy obiekt handlowy-usługowy-biurowy / Liszki

Wynajem | Małopolskie | Liszki

*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy ...

260 m² 21.15 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

4.900 zł

Lokal usługowy w sercu Krakowa – Karmelicka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

8.700 zł

Grzegórzki – ul. Dąbska | Lokal 109 m² na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...

109 m² 79.82 zł/m²

Lokale

420.000 zł

Lokal użytkowy / 22 m² / Lubicz / centrum

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...

22.1 m² 19004.52 zł/m² -1 piętro

Lokale

749.000 zł

Widokowa działka / wzgórze - las / MPZP

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...

3000 m² 249.67 zł/m²

Działki

598.000 zł

Widokowa działka rolno-budowlana 30 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...

3003 m² 199.13 zł/m²

Działki

240.000 zł

Widokowa działka w sasiędztwie lasu / MPZP / 20 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

2000 m² 120 zł/m²

Działki

415.000 zł

Działka budowlana w Maciejowicach 13ar

Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...

1300 m² 319.23 zł/m²

Działki

7.500 zł

Dom do wynajęcia - Swoszowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...

180 m² 41.67 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.450.000 zł

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna

Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...

141 m² 10283.69 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.090.000 zł

Dom wielorodzinny / pensjonat / Powroźnik

Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Pow...

380 m² 2868.42 zł/m² 14 pokoje

Domy

1.995.000 zł

Dom w Wieliczce - wysoki standard - taras - ogród

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...

220 m² 9068.18 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.500.000 zł

4 niezależnie miszkania / świetna lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkani...

260 m² 9615.38 zł/m² 11 pokoje

Domy

Facebook
Facebook