📢

Ogłoszenia

1.149.000 zł

Dom Pawłowicem,świetna lokalizacja.

Sprzedaż | Śląskie | Pawłowice

Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej l...

160 m² 7181.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

189.000 zł

Koniecpol | Grunt rolny na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Koniecpol

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Za...

60400 m² 3.13 zł/m²

Działki

571 322 774

140.000 zł

Widokowa działka w sasiędztwie lasu / MPZP / 10 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...

1000 m² 140 zł/m²

Działki

600.000 zł

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m&s

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchn...

42 m² 14285.71 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

+48 512 532 892

999.000 zł

4 pokoje przy ul. Słomczyńskiego

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

4 POKOJE NA UL. SŁOMCZYŃSKIEGO - PRĄDNIK BIAŁY Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 70,6...

70.6 m² 14150.14 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

399.000 zł

Długi Kąt | Dom z klimatem

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

100 m² 3990 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

1.390.000 zł

Na sprzedaż piękny dom w Samociążku

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948Na sprzedaż piękny Dom w Samociążku!Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komf...

200 m² 8 pokoje

Domy

797230948

435.000 zł

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948TYLKO U NAS W BIURZE.Na sprzedaż:4‑pokojowe mieszkanie do remontu — ogro...

74.5 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

797230948

760 zł

Lokal na wynajem w atrakcyjnej cenie Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje na wynajem Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 26m 2 w budynku usługowo-han...

26 m² 29.23 zł/m² 2 piętro

Lokale

533 510 070

650.000 zł

Dom wolnostojący/Chocianowiec/Dolnośląskie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625                Dom wolnostojący z dużą działką - idealny do włas...

185 m² 5 pokoje

Domy

797231625

6.500 zł

Lokal usługowy ,500 m2 w Centrum z parkingiem

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

LOKAL USŁUGOWY , DWUPIĘTROWY W CENTRUM Z WŁASNYM PARKINGIEM Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położ...

500 m² 13 zł/m²

Lokale

533 510 070

699.000 zł

działka inwestycyjna Lipno z budynkiem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: Oferujemy...

5953 m² 117.42 zł/m²

Działki

533 510 412

519.000 zł

Duża działka inwestycyjna 2,35 ha

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchom...

23519 m² 22.07 zł/m²

Działki

533 510 412

125.000 zł

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się wi

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Piotrków Kujawski

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazu...

1000 m² 125 zł/m²

Działki

533 510 412

51.730 zł

Działka budowlana 739 m² Zarzeczewo, gm. Fabianki

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Spokojna okolica blisko Włocławka, z szybkim dojazdem do miasta Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzeda...

739 m² 70 zł/m²

Działki

533 510 412

629.475 zł

Działki budowlane z warunkami zabudowy Zarzeczewo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Blisko Włocławka, w okolicy DK67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na spr...

8992.5 m² 70 zł/m²

Działki

533 510 412

220.000 zł

Działka Osiek /Szpetal Górny pow: 2888 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewiel...

2888 m² 76.18 zł/m²

Działki

533 510 070

92.450 zł

5 działek /Winduga/Gm. Bobrowniki /WZ

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bobrowniki

5 Działek/Winduga/Gmina Bobrowniki / Powiat Lipnowski Arkadia Nieruchomości...

1849 m² 50 zł/m²

Działki

533 510 070

154.500 zł

Działka/Łęg Witoszyn z warunkami zabudowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Łęg Witoszyn -Powiat Włocławski ...

3856 m² 40.07 zł/m²

Działki

533 510 070

65.000 zł

Działka las iglasty 40-50 letni, Bobrownickie Pole

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bobrowniki

ARKADIA Nieruchomości oferuje na sprzedaż: udział w działce (Las iglasty w wieku 40 do 50 lat ) w miejscowości...

12600 m² 5.16 zł/m²

Działki

533 510 070

Facebook
Facebook