📢

Ogłoszenia

80.544 zł

Działki z warunkami Gmina Wielgie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wielgie

4 Działki /Czerskie Rumunki/ Gmina Wielgie / Powiat Lipnowski /warunki zabudowy/5 km ...

1678 m² 48 zł/m²

Działki

533 510 070

40.000 zł

Działka Maliszewo/Lipno

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Atrakcyjna Działka / MALISZEWO / Gmina Lipno ...

1200 m² 33.33 zł/m²

Działki

533 510 070

85.000 zł

Działka budowlana w Centrum Chocenia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Choceń

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chocenia. Lin...

500 m² 170 zł/m²

Działki

533 510 070

139.000 zł

DZIAŁKA RADOMICE - SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5765 m ² , zlokalizowane w Radomicach...

5765 m² 24.11 zł/m²

Działki

533 510 093

35.000 zł

Działka ROD-Zawiśle Włocławek

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "Zawiśle " we Włocławku -...

451.3 m² 77.55 zł/m²

Działki

533 510 093

120.000 zł

Domek nad Jeziorem Wójtowskim - dzierżawa

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Letniskowy domek nad Jeziorem Wójtowskim Cena: 120 000 zł do negocjacji! Powierzchnia domku: ok. 57 m², w tym 2...

57 m² 2105.26 zł/m²

Działki

533 510 093

55.000 zł

Działka w okolicy Jeziora Ługowskiego

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Chodecz

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Nowiny (gmina Chodecz).Nieruchomość o ...

700 m² 78.57 zł/m²

Działki

533 510 093

2.000.000 zł

Działka inwestycyjna-Ul.Obwodowa,Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3211 m², zlokalizowana przy u...

3211 m² 622.86 zł/m²

Działki

533 510 093

3.300.000 zł

Działka inwestycyjna/Odolion

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę 4 bloków i 6 budynkó...

13271 m² 248.66 zł/m²

Działki

733 510 054

999.000 zł

Działka Aleksandrów Kuj. o pow.13174 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski

ARKADIA NIERUCHOMOŚCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIA: Wyjątkową działkę o powierzchni 13174 m2 w malo...

13174 m² 75.83 zł/m²

Działki

733 510 054

139.000 zł

działka na sprzedaż Szpetal Górny- SADOWA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - UL. SADOWA SZPETAL GÓRNY Cena: 139 000 zł Powierzchnia: 1500 m² ...

1500 m² 92.67 zł/m²

Działki

733 510 054

182.000 zł

Działka na sprzedaż/Nowy Witoszyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -Powiat Wło...

3637 m² 50.04 zł/m²

Działki

733 510 054

2.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Aleksandrów Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Ośno

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDYNKI WIELORODZINNE I JEDNORODZI...

13919 m² 193.98 zł/m²

Działki

733 510 054

1.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Odolion

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1,0831 ha Odolion gmina Aleksandrów Ku...

10831 m² 156.96 zł/m²

Działki

733 510 054

2.000 zł

niewielki dom na wynajem , 2 pokoje Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem niewielki dom z 4 miejscami noclegowymi idealny dla studentów, pracownik...

70 m² 28.57 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

1.200 zł

Mieszkanie na wynajem – Włocławek, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² (powierzchnia użytkowa 44,7 m² ) zlokalizo...

44.7 m² 26.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.250 zł

Wynajem 2 pokoje , Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku...

38 m² 32.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

1.250 zł

2 pokoje na Zazamczu , 1 piętro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu ...

37 m² 33.78 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.200 zł

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazim...

38 m² 31.58 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.300 zł

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/WYNAJEM

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze ...

33 m² 39.39 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 093

Facebook
Facebook