📢

Mieszkania Śląskie

550.000 zł

M5 przerobione na M4, Katowice Piotrowice.

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

<i><b>Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie.&lt...

72.12 m² 3 pokoje

Mieszkania

245.000 zł

Na sprzedaż M-3 ul.Kusocińskiego, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego na...

46.85 m² 5229.46 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.600.000 zł

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2,

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie...

206 m² 7766.99 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 508 343 406

190.000 zł

Kawalerka na sprzedaż w centrum Gliwic

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o pow...

21.5 m² 8837.21 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 508 343 406

2.900 zł

3-pokojowy apartament na os.Radosnym w Gliwicach

Wynajem | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osied...

60 m² 48.33 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

1.199.000 zł

Wysokiej klasy apartament na stylowym osiedlu

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowocze...

95.68 m² 12531.35 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Funkcjonalny apartament w pobliżu Parku Chopina

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezp...

96 m² 7385.42 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

709.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokali...

89.97 m² 7880.4 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zl...

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokaliz...

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

737.000 zł

Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

89.97 m² 8191.62 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem i garderobą

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

499.000 zł

Apartament z tarasem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

64.9 m² 7688.75 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

275.000 zł

2-pokojowe mieszkanie przy Charlesa de Gaulle'a

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. ...

56 m² 4910.71 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

5.000 zł

Przestronny lokal do wynajęcia przy ul.Chopina

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kami...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

1.500 zł

Na wynajem M-3 ul.Kurpiowska

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyj...

43 m² 34.88 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook