📢

Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic

[Sprzedaż] Działki

Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic
Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic

Cena: 285.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Pabianice
Agent: Agnieszka Markowicz
E-mail: amarkowicz@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 666 829 596

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167754 | Numer oferty: BESP-GS-15062

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 1454 m²
Cena za m2: 196.01 zł/m²
Typ działki: rolna z prawem zabudowy
Szerokość działki (mb): 20
Data aktualizacji: 2026-05-18

Opis

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługi. W bezpośrednim sąsiedztwie działki tereny niezabudowane, w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna.
Działka nie jest ogrodzona. Kształt działki - prostokąt, wymiary 20m(szerokość)x 71(długość). Prąd, woda i sieć telekomunikacyjna w drodze, brak kanalizacji. Bardzo dobra lokalizacja - do centrum Pabianic ok.3 km ,w pobliżu wjazd na S14.
Zachęcam do kontaktu i prezentacji.

Cena działki: 285 000 zł.

Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Kontakt:

Agnieszka Markowicz
BESTATE Nieruchomości
Pabianice, ul. Podleśna 1
tel: 666 829 596
e-mail: amarkowicz@bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.bestate.com.pl/pabianice

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 22004)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mapa

Formularz kontaktowy

Promuj

Ogłoszenie nie jest promowane