📢

Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI

[Sprzedaż] Działki

Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI
Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI

Cena: 300.000 zł

Dodane przez: Awatar BestatePabianice
Region: Łódzkie Łódź
Agent: Marzena Urbaniak
E-mail: murbaniak@bestate.com.pl
Telefon komórkowy: 784 557 012

pokaż adres email...

Opublikowano: 18-05-2026 | Wygaśnie: 18-05-2027 | Wyświetleń: 1

ID ogłoszenia: 167760 | Numer oferty: BESP-GS-14890-1

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 2260 m²
Cena za m2: 132.74 zł/m²
Forma własności: własność
Typ działki: rolna z prawem zabudowy
Szerokość działki (mb): 22
Data aktualizacji: 2026-05-15

Opis

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ.
Według MPZP na terenie działek możliwość zabudowy zagrodowej. Miejsce, w którym czas się zatrzymał, wokół zieleń, cisza, spokój, a jednocześnie bliskość miasta Łodzi i Konstantynowa stwarza niezwykle atrakcyjne warunki do życia.
Całość ma kształt zbliżony do prostokąta, porośnięta trawą, nieogrodzona.
Do działek prowadzi droga gminna. Prąd w drodze w odległości około 70m.
Atuty nieruchomości to:
lokalizacja -bliskość Łodzi i Konstantynowa (na granicy administracyjnej);
komunikacja - szybki dojazd do węzła S14;
położenie- natura wokół, luźna zabudowa mieszkaniowa;
MPZP- możliwość zabudowy zagrodowej

Polecam i zachęcam do zakupu. Coraz mniej takich ofert.
Cena działki: 300 000 zł

Zadzwoń i umów się na prezentację: 784 557 012 Marzena Urbaniak.
Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
Kontakt:
Wiesława Stasiak
BESTATE Nieruchomości
Pabianice, ul. Podleśna 1
tel: 784 558 147
e-mail: wstasiak@bestate.com.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 23481
www.bestate.com.pl/pabianice

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo