700.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wod...
390 m²
2025.64 zł/m²
1 piętro
508 929 508
2.250.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Sosnowiec
Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 76...
1202 m²
1871.88 zł/m²
14.420 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w C...
144.2 m²
100 zł/m²
508 929 508
28.841 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
288.41 m²
100 zł/m²
508 929 508
12.540 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego w Częstocho...
209 m²
60 zł/m²
508 929 508
19.680 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego położonego w miejsc...
792.5 m²
24.83 zł/m²
571 322 774
6.573 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
65.73 m²
100 zł/m²
508 929 508
13.650 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni...
200 m²
68.25 zł/m²
343411101
61.440 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
900 m²
68.27 zł/m²
343411101
5.330 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w samym sercu Czę...
72.2 m²
73.82 zł/m²
343411101
1.353 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w prestiżowej kam...
16.69 m²
81.07 zł/m²
343411101
30.750 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
450 m²
68.33 zł/m²
343411101
12.300 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-usługowej z zapleczem biurowo-...
886 m²
13.88 zł/m²
571 322 774
7.700 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego w Częstochowie przy uli...
82.65 m²
93.16 zł/m²
3 piętro
343411101
6.396 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie....
200 m²
31.98 zł/m²
1 piętro
343411101
3.500 zł
Wynajem | Śląskie | Wręczyca Wielka
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na wynajem powierzchnię magazynowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Truskolas...
107.65 m²
32.51 zł/m²
571 322 774
4.305 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w doskonałej loka...
98 m²
43.93 zł/m²
343411101
9.600 zł
Wynajem | Śląskie | Koziegłowy
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w mi...
160 m²
60 zł/m²
343411101
5.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w mi...
190 m²
26.32 zł/m²
571 322 774
8.000 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w Częstochowie...
113 m²
70.8 zł/m²
343411101