2.530 zł
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie lokal handlowo-usługowo-biurowy w budynku...
50.6 m²
50 zł/m²
2 pokoje
1.300 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w ele...
27.4 m²
47.45 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
6.500 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Hala + biura + wiata - 218 m² | Doskonała lokalizacja | Kamienica, Bielsko-Biała Idealne na: szkołę tańca, cichą ...
218 m²
29.82 zł/m²
4 pokoje
2.700 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Nowoczesny lokal biurowy 57 m² z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komforto...
57 m²
47.37 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
2.300 zł
44 m²
52.27 zł/m²
2 pokoje
5.200 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m² | 40 zł/m² | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna prz...
130 m²
40 zł/m²
3 pokoje
1.800 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie 3 lokale usługowo-biurowe w budynku z zab...
90 m²
20 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
2.500 zł
Wynajem | Śląskie | Buczkowice
Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny ...
60 m²
41.67 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
3.900 zł
120 m²
32.5 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
2.700 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
108 m²
25 zł/m²
5 pokoje
2 piętro
700.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wod...
390 m²
2025.64 zł/m²
1 piętro
508 929 508
2.250.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Sosnowiec
Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 76...
1202 m²
1871.88 zł/m²
14.420 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w C...
144.2 m²
100 zł/m²
508 929 508
28.841 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
288.41 m²
100 zł/m²
508 929 508
12.540 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego w Częstocho...
209 m²
60 zł/m²
508 929 508
19.680 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego położonego w miejsc...
792.5 m²
24.83 zł/m²
571 322 774
6.573 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
65.73 m²
100 zł/m²
508 929 508
13.650 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni...
200 m²
68.25 zł/m²
343411101
61.440 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
900 m²
68.27 zł/m²
343411101
5.330 zł
Wynajem | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w samym sercu Czę...
72.2 m²
73.82 zł/m²
343411101